EN|RU|UK
 Політика України
  16465  244
Матеріали за темою:

 Міненерго: переміщення вугілля із зони АТО - це не купівля-продаж

Міністр Ігор Насалик заявив, що антрацитове вугілля, що поставляється із зони АТО, виробляється на українських шахтах

Переміщення вугілля із зони АТО не є торгівлею з окупованими територіями, бо воно видобувається на українських шахтах шахтарями, зареєстрованими в Україні. Про це сьогодні на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, пише ЛігаБізнесІнформ.

"Переміщення вугілля із зони АТО - це не купівля-продаж, яка йде з цих територій. Як правило, на сьогодні всі теплові генерації є приватними. У державній власності залишилася тільки група Центренерго. Міністерство не має впливу на господарську діяльність генеруючих компаній. Переміщення товарів регламентується нормативно-правовими документами, затвердженими ще з 2014 року. Антрацитове вугілля, що поставляється із зони АТО, виробляється на українських шахтах, зареєстрованих на українській території", - сказав він, зазначивши, що близько 50 тисяч шахтарів, що працюють на тимчасово окупованих територіях Донбасу, зареєстровані в Україні.

"Блокада переміщення антрацитового вугілля із зони АТО повинна вирішуватися не законом сили, а силою закону. Якщо держава ухвалить політичне рішення про блокаду, міністерство енергетики та Кабмін виконає таке розпорядження", - зазначив Насалик.

Нагадаємо, за фактом блокування залізниці відкрито кримінальне провадження. Минулого понеділка поліція повідомила, що залізничне полотно в цьому районі було пошкоджено за допомогою зварювального апарату. Учасники блокади заявили, що не причетні до пошкодження залізниці.

6 лютого поблизу міста Часів Яр Донецької для розблокування доріг були задіяні сили Нацполіції. Блокада триває вже 11 днів.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n426935
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVvelVYTk9SMEl3VEVSUmRUbEROREJNYjNaTU9VTjRNRXgyVVhaMFF6WXdURVJSZEU1RGQyWk9RM2t3V1ZCUmN6bEhWekJNZGxGMU9VZFFaazVEWXpCYVlsRjJaRU14TUV3elVYUmtSMEV3VEZCUmRuUkRlVEJaVUZGek9VZFhNRXgyVVhVNVIxQm1Ua05WTUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору