EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  15742  201

 Гройсман: "Україна економічно піднімається з колін. І це лише початок"

Уряд виконує своє завдання щодо стабілізації національної економіки та відновлення її зростання. Статистичні дані вже свідчать про те, що в Україні поступово зменшується безробіття і підвищуються заробітні плати.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"Ми з вами відповідаємо за наші слова. Коли ми йшли в уряд, наше завдання було стабілізувати економіку, зупинити політичну кризу, відновити економічне зростання. Сьогодні я хочу констатувати: Україна економічно піднімається з колін. Це надзвичайно важкий процес. Ми побачимо статистичні дані про те, що результатом економічної стабілізації, економічного зростання є вже поступове зменшення в Україні безробіття і вже підвищення заробітної плати. Хочу підкреслити, це лише початок", - сказав Гройсман.

Читайте також: Авдіївка об'єднала всіх українців, - Гройсман

Він зазначив, що сьогодні вже мільйони українців отримали підвищені заробітні плати.

Все те, що накопичить українська економіка дасть можливість конвертувати і направити на виконання соціального контракту і підвищення якості життя людей, наголосив прем'єр-міністр.

Уряд послідовно виконує обіцянки щодо збільшення масштабу будівництва доріг, обсягів видобутку українського газу і зменшення його імпорту, підвищення заробітних плат, розвитку внутрішнього виробника.

"Це конкретні речі. Це не порожні обіцянки, а виконання зобов'язань, які ми взяли на себе перед українськими громадянами, і будемо їх виконувати", - зазначив глава уряду.

"Зростання економіки - це важка праця мільйонів українців. Це спільна робота всіх трудівників і всіх людей у нашій країні. Кожен на своєму місці виконує свою функцію і завдання. І ми як уряд теж докладаємо зусиль, щоб забезпечити макроекономічну стабілізацію, макроекономічне зростання, - підкреслив Гройсман. - Я точно знаю, що ми доб'ємося успіху".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "У 2017 році пенсійну систему буде змінено", - Гройсман
Источник: https://ua.censor.net.ua/n426964
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhSa1F6WXdURGRSZG1SREt6Qk1lbEpzZEVNMk1FeENPREJLY2xGelRrTjRNRXg2VW14MFF6az0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору