EN|RU|UK
 Політика України
  8271  111
Матеріали за темою:

 Торгова "блокада" Донбасу ставить під загрозу постачання тепла в оселі українців, - Гончаренко

Він зазначив, що, за даними ДФС, розташовані в ОРДЛО підприємства у 2016 р. заплатили в бюджет України 31,64 млрд грн.

Він зазначив, що за даними ДФС підприємства, розташовані в ОРДЛО, у 2016 році заплатили в бюджет України 31,64 млрд грн. Торгова "блокада" Донбасу ставить під загрозу доставку тепла в оселі українців. Про це заявив заступник голови фракції БПП, секретар комітету Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олексій Гончаренко, передає 112.

"За гучними заявами ховається те, що насправді вони не дають постачати на українські ТЕЦ українське вугілля, видобуте в українських шахтах, які платять гроші в державний бюджет України. Вони тим самим ставлять під загрозу постачання тепла в оселі українців", - вважає депутат.

Він зазначив, що за даними ДФС розташовані в ОРДЛО підприємства у 2016 році заплатили в бюджет України 31,64 млрд грн.

"За минулий рік був 31 млрд", - сказав він, зазначивши, що блокада призведе до втрати великої частини цих коштів.

Гончаренко заявив, що не бачить сенсу, щоб Україна відмовлялася від усіх підприємств, що опинилися на окупованих територіях.

"У цьому немає ніякого логічного сенсу. Кордон України та Росії відкритий. Якщо хтось дуже захоче привезти щось на окуповану територію, він зробить так і привезе це. Ми ж не можемо перекрити кордон України з Росією в тому місці. Тому не все так просто", - вважає Гончаренко.

Він також підтвердив, що є критичний зв'язок окупованих територій з містами і селами української частини Донбасу, як у випадку з Маріуполем, який інфраструктурно пов'язаний з ОРДЛО.

"І воду, і електроенергію місто отримує звідти. А припинення електропостачання Маріуполя це серед іншого зупинка промислових підприємств міста, тисячі людей залишаться без роботи", - резюмував парламентар.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427014
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVwUVVYWjBRemt3V1daUmMwNUhRVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzZ3dUSFpSZG5SRE5qQlpVRkZ6ZEVOM01Fd3pVWFprUjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору