EN|RU|UK
 Економіка
  992  6

 Кабмін затвердив Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки

8 лютого на засіданні Уряду було затверджено нову Стратегію управління державними фінансами на 2017-2021 роки, розроблену Міністерством фінансів України.

Її виконання забезпечить стійке економічне зростання, якісно новий рівень надання держпослуг, а також стане стимулом для реформ в інших сферах, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Мінфіну.

Метою Стратегії є побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулювати ресурси та розподіляти їх у чіткій відповідності з пріоритетами розвитку держави у середньо- та довгостроковій перспективі.

Впровадження нової Стратегії управління державними фінансами включає запровадження середньострокового бюджетування. Це означатиме розподіл бюджетних ресурсів згідно пріоритетів розвитку на 3 роки, а також розробку чітких цілей розвитку на 5 років та ключових показників ефективності для оцінки імплементації Стратегії.

Сама стратегія складається з 4 частин:

- дотримання загальної бюджетно-податкової дисципліни;

- рідвищення ефективності розподілу ресурсів;

- забезпечення ефективного виконання бюджету;

- підвищення рівня прозорості та підзвітності.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мінфін розраховує на отримання чотирьох траншів від МВФ у поточному році, - Данилюк

"У наступні 4 місяці Уряд буде розроблювати Національний план дій з її імплементації на всіх рівнях. Стратегія управління державними фінансами забезпечить високий рівень прозорості та підзвітності усіх державних інституцій і дозволить громадянам здійснювати прямий контроль планування та розподілу бюджетів", - зазначили в Мінфіні.Источник: https://ua.censor.net.ua/n427024
VEhrNGRrdzVSMFV3V21KUmRtUkRkekJNTTFKblpFTTBaazVEWVRCTVJGRnpaRU00TUZwaVVYWlllbEZ1VGtkWE1Fd3pVbWhPUjFjd1REQTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору