EN|RU|UK
 Політика України
  1643  8

 Рада 9 лютого розгляне новий закон про Конституційний суд

Верховна Рада на пленарному засіданні 9 лютого розгляне нову редакцію закону про Конституційний Суд (законопроекти №5336 і №5336-1).

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також для включення до порядку денного сесії і прийняття рішення стоїть законопроект №5491, яким передбачається створення Українського культурного фонду.

Крім того, на порядку денному вказано блок питань місцевого самоврядування, в тому числі законопроект №2489 (друге читання) про заборону службовцям місцевого самоврядування членства в політичних партіях, а також призначення позачергових місцевих виборів.

Рада планує розглянути проект постанови №5687, яким пропонують закликати Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) враховувати окупацію Росією територій України при підготовці звітів.

Крім того, депутати планують приділити час питанням аграрної політики, зокрема розглянути в другому читанні законопроект №2028а про зміну правил переходу права користування земельною ділянкою в разі набуття права власності на розташовані на ньому житлові будинки і споруди.

У цей день на порядку денному вказані проекти постанов №4459 про обрання керівника секретаріату Конституційного Суду Ярослава Василькевича членом комісії з питань вищого корпусу державної служби та №5418 про обрання до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів у члени Національного агентства щодо запобігання корупції завідувача кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олега Марцеляка.Источник: https://ua.censor.net.ua/n427095
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTTFGMmRFTXZNRmxFVVhaMFF6RXdUSEpTWjI1NlVXdDBRMmRtVGtOaE1FdEZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору