EN|RU|UK
 Економіка
  25789  43

 АМКУ оштрафував "Київенерго" Ахметова на 18 мільйонів гривень

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України розглянула справу про порушення ПАТ "Київенерго" законодавства про захист економічної конкуренції, розпочату Київським обласним територіальним відділенням Комітету.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби АМКУ.

У відомстві розповіли, що за результатами розгляду матеріалів справи Тимчасова адміністративна колегія встановила, що ПАТ "Київенерго" створювало перешкоди доступу постачальникам за нерегульованим тарифом (ПНТ), зокрема, ТОВ "ЕК ЕНОЛЛ" і ПрАТ "Карбон" на ринок постачання електроенергії.

Зазначено, що ПАТ "Київенерго" обмежувало ПНТ у виборі ними потенційних споживачів і позбавило їх можливості здійснювати господарську діяльність у місті Києві, зокрема, шляхом висунення необґрунтованих вимог до проекту договору на розподіл електроенергії.


"Такі дії ПАТ "Київенерго" визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку передачі (розподілу) електричної енергії власними місцевими локальними електромережами на території міста Києва.

За вказане порушення на ПАТ "Київенерго" накладено штраф у розмірі 17 958 891 грн", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли, "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427125
VEhrNGRrdzVSMGt3V1V4U1owNURkekJaVkZGMVNIcFJiWFJETkRCYVpsRnpkRU14TUV3elVYUmtSMEV3VEZCUmRtNTZVV3RPUXprd1dVeFJkVTVET0RCTU4xRjJaRU1yTUV3dlVYWjBRemN3V1hwUmRtUkROREJNYTJjd1RISlJkblJET0RCYVlsSm5kRU14TUZsSlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору