EN|RU|UK
 Київські новини
  1035  11

 Київрада сьогодні розгляне зміни до бюджету столиці, - Кличко

Зміни ухвалять у зв'язку з необхідністю профінансувати такі важливі напрямки як охорона здоров'я, будівництво Подільського моста, програма "Безпечна столиця" і "Євробачення-2017".

На сьогоднішньому засіданні депутати Київради мають ухвалити зміни до бюджету столиці і в програму соціально-економічного розвитку на 2017 рік, адже мова про фінансування програми "Безпечна столиця", "Євробачення-2017", охорони здоров'я, будівництва Подільського мостового переходу через Дніпро й інших важливих напрямків, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

"Сьогодні Київрада має ухвалити зміни до бюджету столиці на 2017 рік. Це - важливі рішення. Оскільки, зокрема, йдеться про кошти на міську цільову програму профілактики та протидії злочинності "Безпечна столиця". А також - про фінансування заходів з організації та проведення конкурсу Євробачення", - зазначив Кличко.

За словами мера Києва, для проведення пісенного конкурсу на високому рівні пропонують збільшити поточні видатки загального фонду бюджету столиці за рахунок залишків бюджетних коштів Департаменту культури КМДА на початок року і надати до Держбюджету України субвенцію з бюджету Києва в сумі 165 млн 400 тис. грн.


"У змінах до бюджету пропонують і збільшити витрати на установи охорони здоров'я столиці: на медикаменти, спецодяг для медперсоналу швидкої допомоги, програму "Здоров'я киян" (368 млн 800 тис. грн)", - наголосив Віталій Кличко.

Також мер зазначив, що збільшення витрат передбачено і на підвищення окладів педагогічних працівників шкіл естетичного виховання, які фінансують з бюджету столиці (понад 36 млн гривень).

"Ми повинні внести зміни і в програму соціально-економічного розвитку. Їх вносять у зв'язку з необхідністю включення субвенції, передбаченої в держбюджеті на 2017 рік на проведення робіт зі створення й забезпечення функціонування центрів надання адмінпослуг у форматі "Прозорий офіс", - сказав Кличко.

Видатки Державного бюджету передбачено і на реалізацію проекту з реконструкції та будівництва технологічної лінії з обробки й утилізації осадів Бортницької станції аерації.

"І додаткові кошти спеціального фонду бюджету столиці можемо і повинні спрямувати на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро", - зазначив Віталій Кличко. Мер закликав депутатів Київради відповідально поставитися до цих важливих для розвитку міста і для киян питань.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427173
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTkhaTU9VTjRNRmszVVhST1F6SXdURmhTWjI1NlVXMTBRelF3V21aUmMzUkhRVEJNUkZGMFRrTjNaazVEWVRCTWFsSnNPVU41
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору