EN|RU|UK
 Політика України
  2356  58

 Яценюк: Росія становить загрозу для країн вільного світу. Санкції проти РФ - засіб захисту не тільки України, а й ЄС та США

Санкції проти РФ, на його переконання, є прямим засобом захисту не лише України, а й країн-членів Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки, "адже Росія становить загрозу для країн вільного світу".

Про це повідомили у прес-службі НФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Поки Росія не вийде з Криму, санкції триватимуть, - речник Білого дому Спайсер

"Будь-які спроби окремих країн вільного світу умиротворити Російську Федерацію закінчаться тим, чим закінчилися спроби умиротворення перед Другою світовою війною. Росія розуміє тільки одну мову - мову сили. І для того, щоби ми захистили свою країну, нам треба мати сильну Україну і сильну міжнародну підтримку", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк під час П'ятого Київського безпекового форуму для молоді, організованого Фондом "Відкрий Україну" 9 лютого.

"Дискусія про те, як боротися за територіальну незалежність України, триває дуже довгий період часу", сказав він, - з першого дня, коли Росія відправила своїх "зелених чоловічків" на українську територію - в Автономну Республіку Крим.

Тоді, підкреслив лідер "Народного фронту", "світ об'єднався і ввів санкції проти Росії": "На моє глибоке переконання, санкції є дієвим механізмом і повинні бути збережені до моменту повного відновлення територіальної цілісності української держави".

Санкції проти РФ, на його переконання, є прямим засобом захисту не тільки України, а й країн-членів Європейського Союзу, і Сполучених Штатів Америки, "адже Росія представляє загрозу для країн вільного світу".

"Не ми почали війну - Росія почала війну. І Росія повинна за це відповісти", - сказав Арсеній Яценюк.

"Мета війни, розпочатої Російською Федерацією, - новий світовий порядок. Президент Росії Володимир Путін хоче відновити вплив над територіями, як він каже, "колишнього Радянського Союзу". Він забув, що Радянський Союз впав і ніколи не буде відновлений. Він так само розглядає відновлення впливу і на Балтійські країни. Він розглядає розширення впливу Російської Федерації і поділ світу, де Росія буде певною домінантою. Цього не відбудеться. Цього неможливо допустити", - наголосив лідер "Народного фронту".

V Київський безпековий форум для молоді, організований Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", проходить 9-10 лютого 2017 року. Тема Форуму - "Україна та Балто-Чорноморська демократична дуга: молодь в дії". У заході беруть участь понад сто молодих лідерів з усіх областей України, молоді спеціалісти з Італії, Естонії, Грузії, Молдови, Азербайджану.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427206
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VZENNRXhFVVhaa1F6WXdXV0pTYkhSSFdBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору