EN|RU|UK
 Політика України
  3852  110

 Настав час створити Український інститут для презентації України за кордоном, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін анонсував вже найближчими місяцями створення Українського інституту, який сприятиме зростанню довіри до України в міжнародному інтелектуальному і культурному співтоваристві.

"Ми проаналізували досвід європейських країн, цей досвід неоднаковий, але яким чином країна може презентувати себе за кордоном? За останні три роки ми виконали грандіозну роботу ... Є дуже багато окремих проектів, але ми вважаємо, що настав час створити Український інститут. На основі проаналізованого досвіду, на основі наших бесід з громадянським суспільством і багатьма експертами, ми вважаємо, що найбільш оптимальною формою для нас є - державна установа, яка не буде частиною МЗС, але буде афілійована з ним", - сказав міністр на прес-конференції в четвер у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна

За словами П.Клімкіна, фінансування інституту здійснюватиметься частково за рахунок коштів, виділених з державного бюджету, частково - за рахунок грантів, пожертвувань і взаємодії з благодійними фондами. "Конкретні фінансові обсяги ми скажемо через кілька місяців. Ми вже передбачили певну частину в нашому бюджеті (бюджет МЗС. - Ред.)", - уточнив він.

Глава зовнішньополітичного відомства України розповів, що на створення інституту орієнтовно піде від двох до чотирьох місяців. "Плануємо, що після обговорення статуту і проведення консультацій запустимо цей процес, думаю, що це триватиме кілька місяців, ми оцінюємо це 2-3-4 місяці, в залежності від організації. У нас є чіткий план, по ньому і будемо працювати", - зазначив П. Клімкін.

За його словами, метою створення інституту є "розуміння сучасної України і зростання довіри до України в міжнародному інтелектуальному і культурному співтоваристві".

Також міністр зазначив, що планується відкрити представництва інституту в країнах Європи, Північної Америки та Азії.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427242
VEhrdlVXMTBRemN3V21KUmRrNUROakJhWWxGMlV6aDJNRXhVVVhWT1F5OHdUSFpSZG5SRE9EQk1SRkpuZEVkWE1GazVPREJhWWxGMlRrZFhNRXhVVVhSblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору