EN|RU|UK
 Політика України
  7161  5
Матеріали за темою:

 Рада заборонила люстрованим чиновникам працювати в органах місцевого самоврядування

Верховна Рада заборонила особам, які підпадають під дію закону "Про очищення влади", працювати в органах місцевого самоврядування.

За ухвалення в цілому нової редакції закону "Про службу в органах місцевого самоврядування" (законопроект №2489) проголосували 253 депутати, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також працювати в органах місцевого самоврядування не можуть особи, які не пройшли спеціальну перевірку. Законом вводиться конкурсний відбір службовців місцевого самоврядування.

Крім того, вводиться 3 категорії посад службовців місцевого самоврядування: I категорія - керуючі справами виконавчого комітету місцевих рад; II категорія - керівники структурних підрозділів апарату місцевих рад; III категорія - інші посади.

Службовці I категорії не мають права бути членами політичних партій.

Службовці всіх категорій не можуть брати участі в передвиборній агітації, якщо тільки вони не є кандидатами в Президенти, в депутати Ради або місцевих рад.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427266
TUV4MlVtcDBSMEl3V1V4U1owNURkekJaWWxKc2RFZFFUSGs0ZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEhaU2FuUkhRakJaVEZKblRrTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua000TUZwaVVtZGtSMGN3VEZoUmMzUkRNVWxPUjBJd1RFUlJkazVES3pCTVRGSm5Ua2RRTUV4VVVtYzVRM2t3VEVSUmRtUkRPVEJaT1Rnd1dXWlJkVTVET1RCTU4xRnpkRU01TUV4cVVYVnBkMmN3V1ZCU1owNUhVREJNVkZGMmRFTjVNRXhZVW1oMFIwMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору