EN|RU|UK
 Київські новини
  6173  36

 Київрада затвердила виділення 625 млн гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського моста

Київська міська рада затвердила виділення 625,3 млн гривень на будівництво Подільсько-Воскресенського моста. За відповідний проект рішення проголосували 62 депутати за мінімально необхідних 61.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють Українські новини.

Депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2017 рік.

Зокрема, збільшено видатки спеціального фонду департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА) на будівництво Подільського мостового переходу через річку Дніпро на суму 625,3 млн гривень.

"У рамках змін до Програми соцекономрозвитку, ми підтримали збільшення асигнувань на 625,3 млн гривень за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету, які спрямовуються на будівництво Подільського мостового переходу. Це вигідний для міста проект. Адже уряд нам погодив таку схему: кожен рубль, вкладений містом у мостовий перехід, автоматично зменшує нам на відповідну суму борг перед державою", - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Також у рамках коригування Програми соцекономрозвитку на 2017 рік Київська міськрада готова направити додаткових 20 млн гривень на реалізацію проекту "Реконструкція споруд очищення стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії з обробки та утилізації осадів Бортницької станції аерації".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427291
VEhrNGRrdzVRemd3V21KU1oyUkhRMlpPUTJFd1RHcFNiRGxEZVRCWlJGRnpUa013TUV4Q09EQktjbEYxVGtkWU1FeEpQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору