EN|RU|UK
 Політика України
  29212  158

 Якщо шахтарі піднімуть зброю проти режиму на Донбасі, я перший, хто візьме автомат і приєднається до блокади, - Насалик

Блокада торгових шляхів на окуповану територію може привести не тільки до віялових відключень, але і до нового кровопролиття на Донбасі.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик під час години запитань до уряду у ВР.

"На неконтрольованій території залишилося 650 тис. шахтарів. Оплата шахтарям за їх працю ведеться за тією ж ціною, що і нашим шахтарям. Це ціна на сьогодні становить 1730 гривень. Ціна
"Роттердам плюс", про яку ви завжди говорите втричі більше. Оплата проходить через картки "Ощадбанку", де оплачується зарплата шахтарям", - сказав він.

За словами Насалика, питання блокади - це питання політичного рішення.

"Ви повинні чітко сказати, 60 тисяч шахтарів, які там працюють - це українці чи ні? Ми повинні чітко розуміти, що повна блокада призведе до того, що ці шахтарі не отримають зарплати і тоді, якщо ці шахтарі позбавлені засобів до існування через зарплати піднімуть зброю проти режиму, який там є, я перший, хто візьме автомат і приєднається до блокади. Але якщо ці шахтарі поповнять там збройні сили, то це питання крові. Тому політичне рішення може прийняти тільки Верховна Рада, "махновщини" бути не повинно. Якщо ви ухвалюєте рішення повної блокади, то цю блокаду повинні проводити не добровольці, а СБУ, армія й інші силові структури. Але ви повинні тоді на себе взяти спільну відповідальність. Якщо ці люди, позбавлені права на існування візьмуть зброю і поповнять незаконні формування, то це кров, яка буде в нашій державі", - повторив Насалик, звертаючись до депутатів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427347
VEhrdlVXNWtRM2N3V1VoUmMwNUROekJNYWxGMWFUaDJNRXhJVVhVNVF5c3dUSEpSYzA1RE1EQk1Ramd3VERkUmRYUkhSREJNTDFGelRrZEhNRnBpVW1vemVsSnBUa04zTUZsWVVtZDBRM2N3V1VSU2JHNTZVV3hPUXlzd1RETlJjMlJEZHpCWlJUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору