EN|RU|UK
 Політика України
  991  9

 Міносвіти за звільнення державних наукових установ і вищих навчальних закладів від ПДВ і мита у разі ввезення обладнання та літератури

Міністерство освіти і науки України виступає за звільнення державних наукових установ і вищих навчальних закладів від оплати ввізного мита і ПДВ на наукове обладнання і літературу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, такі зміни, за результатами зустрічі з представниками громадськості, пропонується внести в проект Середньострокового плану пріоритетних дій уряду до 2020 року.

У відомстві кажуть, що важливим кроком є звільнення державних наукових установ і вищих навчальних закладів від сплати ввізного мита і ПДВ з наукових приладів, обладнання, запасних частин і витратних матеріалів до них, реактивів, зразків, наукової літератури, що ввозяться в Україну для забезпечення власної наукової та науково -технічної діяльності (крім підакцизних товарів).

Протягом 2017-2018 років з участю Міносвіти, Міністерства фінансів і академій наук повинна бути розроблена відповідна нормативно-правова база.

Крім того, до плану пропонується внести необхідність розробки нормативно-правової бази для державної атестації вищих навчальних закладів, яка буде стосуватися здійснення ними наукової діяльності, і подальша атестація вишів.

Ще одна зміна - збільшення бюджетного фінансування наукової діяльності. Буде створено відповідний план і визначені терміни доведення такого фінансування до передбаченого законом рівня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427348
VEhrdlVXczVSMEV3VEdwUmRtUkRNVEJNVEZGMVRrZElUSGt2VVhaa1EzY3dXVkJSZFhSRGQyWk9RMll3U2xSUmEyNTZVWFowUjBJd1RFeFNiSFJIUXpCTVFqZ3dUSHBSZFU1SFF6Qk1OVGd3U25wU2JIUkRPVEJNTjFKblpFTjVNRnBpVW1kMFF6UT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору