EN|RU|UK
 Політика України
  3139  29

 На утримання податкової міліції минулого року витратили понад 560 млн грн, - Білан

На утримання податкової міліції у 2016 році було витрачено понад 560 мільйонів гривень. При цьому економічний ефект від роботи податкової міліції за підсумками минулого року становив 11,6 мільярда гривень.

Про це перший заступник голови ДФС Сергій Белан повідомив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Ця цифра містить, як Ви розумієте, не тільки фонд заробітної плати, а й поточні витрати, серед яких оплата комунальних платежів. За підсумком минулого року економічний ефект від роботи податкової міліції становив 11,6 мільярда гривень. Цього року цей ефект уже становить понад 645 мільйонів гривень, з яких 117 мільйонів - це вилучена з незаконного обігу підакцизна продукція", - зазначив Білан.


Він також повідомив, що слідчими податкової міліції торік направлено до суду 1,1 тисячі кримінальних проваджень, серед яких 17 про злочини, вчинені у складі організованих груп.

"І ця цифра в офіційному державному звіті (звіт 1-СЛ), який ми як відкритий для суспільства орган не перший рік розміщуємо у вільному доступі на сайті ДФС. Втім, деякі публічні особи постійно занижують цю цифру, коментуючи роботу податкової міліції", - зазначив перший заступник голови ДФС.


Повний текст інтерв'ю з Сергієм Біланом читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427350
VEhrdlVXdGtSMWN3VEhaUmMwNURPVXg1TDFGMk9VTXJNRXhVVVhOT1IwTXdUSEpSZG5SRGVUQk1RV2N3VEhwU2JIUkROekJhWWxKb2RFZFhNRms1T0RCWlZGSnNkRU01TUV4RVVYWmtSMEl3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору