EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  12220  119

 В Україні можуть ліквідувати понад 1000 неефективних підприємств військово-промислового комплексу, - Кубів

Понад 1000 підприємств військово-промислового комплексу, які опинилися на межі банкрутства, можуть бути ліквідовані.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив у ході виступу в парламенті перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.

Він уточнив, що йдеться про неефективні підприємства, які не можуть відновити виробництво і реалізувати проекти з освоєння нових видів продукції і ринків збуту.

"Багато підприємств військово-промислового комплексу були орієнтовані на Росію, і навіть після розпаду СРСР коопераційні зв'язки залишалися. Але станом на сьогодні Міністерство економрозвитку спільно з Міністерством оборони провело аналіз ситуації, ми оцінили підприємства, а їх понад 3,5 тисячі", - сказав Кубів.

Він підкреслив, що в ході аналізу підприємства були розділені на три групи - стратегічні для держави, підприємства, які є ефективними і можуть бути приватизовані, а також неефективні підприємства, які вимагають юридичних рішень.

"Неефективні підприємства - а їх понад 1000 - буде прийнято юридичні рішення аж до ліквідації", - сказав Кубів.

На початку 2016 року Кабінет Міністрів планував до травня розробити і затвердити Державну цільову програму реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу до 2020 року, проте дати затвердження програми переносилися кілька разів. Причиною перенесення в уряді називали відмову Верховної Ради приймати закон про спецконфіскацію 1,5 млрд дол. арештованих коштів режиму Януковича, на яких базувалося фінансування програми. Програма розвитку ОПК, як очікується, прийматиметься в уряді, а передачу контролю за формуванням оборонного замовлення буде закріплено у відповідному законопроекті. До кінця 2016 року керівництво Мінекономрозвитку відзначало, що програму буде підготовлено, і її частиною стане, в тому числі, обов'язкова реструктуризація і корпоратизація підприємств державного оборонного концерну "Укроборонпром".


Источник: https://ua.censor.net.ua/n427394
VEhrdlVXMTBSMFF3VEVoU2JIUkRlVXg1TDFGemRFZFhNRXh1VW1ka1IwMHdUSEpSZG5SRGVUQk1OSFF3VEM5U1owNURLekJNZWxGMVRrZENNRXgyVVhaMFEza3dUR3BSZFZORVVYVjBReXN3VEhwUmRqbEROekJNV0ZGMWRFZENaazVES3pCTVNGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtRM2RtVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1RFaFJkblJIUVRCTU4xRjJaRU0wWms1RFl6QmFZbEYyWkVNeE1FeHlVWFowUXprd1REZFJkazVIUVRCTU4xRjBPVU41TUV4cVVtZDBRell3V1UwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору