EN|RU|UK
 Події
  11969  29

 Журнал обліку секретних телефонних переговорів керівництва Міноборони, які здійснювалися в січні-лютому 2014 року, знищено, - ГПУ

Генеральна прокуратура заявляє про знищення в Міністерстві оборони журналу обліку секретних телефонних переговорів керівництва під час Євромайдану.

Про це йдеться в ухвалі суду від 31 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

Згідно з ним, Генпрокуратура в рамках кримінального провадження досліджує обставини організації та проведення 18 і 19 лютого 2014 року антитерористичної операції в центральній частині Києва силами особового складу Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що для підготовки і проведення запланованої незаконної антитерористичної операції в центральній частині Києва залучалися сили та засоби Збройних сил України. Для комунікації між собою та організації використання сил і засобів ЗСУ колишні керівники Міністерства оборони України і Генерального штабу ЗСУ в січні-лютому 2014 року використали засоби відкритого і закритого зв'язку", - йдеться в судовому документі.

Фіксація телефонних розмов проводилася на комутаторах відкритого і засекреченого зв'язку в журналах обліку телефонних переговорів абонентів.

Згідно з листом військової частини А0106 Міністерства оборони від 13 січня 2017 року січні-лютому 2014 року на комутаторі відкритого зв'язку міністерства вівся відповідний журнал обліку переговорів, який станом на цей момент є в наявності.

"Разом з цим, журнал обліку переговорів, який вівся в 2014 році на комутаторі засекреченого зв'язку, вже знищено", - йдеться в ухвалі.

Суд за клопотанням Генпрокуратури надав слідчим доступ до журналу обліку переговорів, який вівся в січні-лютому 2014 року на комутаторі відкритого зв'язку Міноборони, і до документів, що підтверджують знищення журналу обліку переговорів, який вівся в 2014 році на комутаторі засекреченого зв'язку міністерства.

Також надано доступ до інформації про міжміські, міжнародні дзвінки і виклики на номери операторів мобільного зв'язку, які здійснювалися в Міністерстві оборони в січні-лютому 2014 року і до іншої інформації, що стосується комунікації між керівниками міністерства та Генштабу в цей період.
Як повідомлялося, Генеральна прокуратура оголосила в розшук колишнього міністра оборони Павла Лебедєва за підозрою в сприянні правоохоронцям під час розгону Євромайдану.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427401
TUZsRVVYWjBRek13V1VoUmRUbEhWekJNVkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGhuTUV4bVVYVTVReXN3V1daUmRVNURPVEJhWWxGemFVUlJkbVJEZDBsT1F6Z3dURVJSZFdSRE1EQk1SRkYyWkVkWFRIazRka3c1UjBJd1dWQlJkRWg2VVdoT1Eza3dXVVJSZG5SRE9EQk1SRkYxWkVNd01FeEVVWFpZZWxGck9VTm1NRXRPT0RCS2VsSnNkRU01TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNWnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору