EN|RU|UK
 Здоров'я
  4755  17

 Понад 500 людей померли в ув'язненні в 2016 році, - ГПУ

За даними Генеральної прокуратури, в 2016 році в установах Державної кримінально-виконавчої служби померли більш як 500 осіб.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

"Встановлено, що в 2016 році в установах Державної кримінально-виконавчої служби України померли понад 500 осіб. Незважаючи на суттєве зменшення кількості ув'язнених та засуджених, рівень смертності серед них виріс на чверть. Негативні тенденції в цій сфері мають місце і в поточному році", - йдеться в повідомленні.

Перевірки показали, що заходи профілактики і лікування захворювань не здійснюються, а тільки, як правило, усуваються їх симптоми, медичне обладнання відсутнє або технічно "застаріле", стан приміщень незадовільний, не укомплектований штат медичних працівників. Про ці та інші порушення неодноразово говорилося в рішеннях Європейського суду з прав людини, за якими з України на користь заявників стягуються значні кошти.

У ГПУ вважають, що наведені порушення можуть бути ефективно усунені шляхом передачі Міністерству охорони здоров'я функції надання медичної допомоги ув'язненим.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427414
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRUbERLekJNTTFKc2RFZFFaazVIUWpCTWVsRjBaRWRCTUZsTVVtcEllbEZ6YVdaU2FqbERNekJNTTFGMVRrZEhNRms1T0RCTVNXNHdXUzlSZERsRE9UQmFXamd3U2xCUmJqbERhbVpPUTJNd1dtSlJkbVJETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxTTNwUmJrNUhWekJNTUc0d1dUZFNaMlJIUTJaT1F5OHdURmhSZG1SSFZ6QlpURkYwWkVNNU1GbGlVbXgwUTNjd1dVUlJkbVJEZDBsT1IwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору