EN|RU|UK
 Економіка
  4679  35

 Питання будівництва концесійних доріг потребує законодавчого врегулювання, - Порошенко

В рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко провів нараду з питань реалізації дорожнього експерименту в західних регіонах України. Президент заслухав доповіді керівників областей щодо реалізації програм будівництва доріг у 2016 році та планів на 2017 рік, за результатами якої дав низку доручень.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі Президента.

Глава держави висловив переконання, що експеримент з відрахування 50% коштів з понадпланових надходжень від митних платежів до спеціальних фондів обласних бюджетів має бути розповсюджений на території усієї України та наголосив на важливості прискорення ухвалення рішення Уряду щодо порядку виконання цього експерименту.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Глава "Укравтодора" Новак о строительстве дорог: "В этом году - нет"

Петро Порошенко акцентував увагу на необхідності забезпечення безперешкодного фінансування видатків, пов'язаних з використання бюджетних коштів в рамках дорожніх програм: "Щоб ми не тягнули до листопада-грудня, а забезпечили своєчасне фінансування".

Президент також звернув увагу на необхідність законодавчого врегулювання питання концесійних доріг. "Нам потрібна чітка ясність законодавчого врегулювання питання концесійних доріг. Там де є концесія, ми не будемо мати потреби витрачати кошти", - сказав Петро Порошенко. Він також наголосив на важливості забезпечення прозорих тендерних процедур, які необхідні для здешевлення будівництва доріг. "Монополістів у нас бути не може. Єдина позиція - це якість і вартість", - наголосив Президент.

За словами Глави держави, також необхідно забезпечити широке інформування громадськості щодо умов та строків будівництва доріг, що має сприяти повній прозорості використання державних коштів з урахуванням контролю з боку недержавного сектору.

Также читайте: Рада поддерживает введение дорожного фонда, - Омелян
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427452
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6QXdURGRTWjA1REt6Qk1VRkYxU0hwUmRYUkRLekJNTTFKb2RFTXhNRmxJVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору