EN|RU|UK
 За кордоном
  15585  99

 Прем'єр Молдови Філіп: Наполягатимемо на беззастережному виведенні російських військ і озброєння з Придністров'я

Влада Молдови наполягатиме на виведенні російських військ із країни, з території невизнаної Придністровської Молдавської Республіки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп в інтерв'ю "Укрінформу".

"Ми будемо послідовно просувати і далі наші зусилля, спрямовані на беззастережне виведення російських військ і озброєння з території Молдови і на перетворення нинішньої миротворчої операції на Дністрі в цивільну місію з міжнародним мандатом", - сказав він.

"Як основний аргумент наполягатимемо на тому, що присутність іноземних військ на території нашої країни суперечить Конституції Республіки Молдова. Не менш важливим є і підписана ще на саміті ОБСЄ в Стамбулі в 1999 році Угода про виведення російських військ із території Молдови", - підкреслив голова правління.

Читайте також: Глава невизнаної республіки Придністров'я не збирається обговорювати статус регіону: "Політичні питання недоречні на сьогодні"

"Що стосується поточної миротворчої місії на Дністрі, то ми переконані в тому, що свій мандат вона давно виконала. Тому і наполягаємо на її трансформації в громадянську місію з міжнародним мандатом. Переконаний, громадянська місія на Дністрі буде ефективно сприяти зміцненню довіри і створення атмосфери, що сприятиме подальшому прогресу переговорного процесу з придністровського врегулювання", - заявив Філіп.

Нагадаємо, раніше президент Молдови Ігор Додон запропонував надати невизнаному Придністров'ю особливий статус.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427567
VEhrNGRrdzVRemd3VEdwU1owNURLekJaVEZGemRFTXJNRmxFVW1oMFIxZG1Ua04zTUZsRVVYWk9SMWN3V1Robk1FdEVVWEJJZWxGMk9VZEJNRXhZVVhaRFpsSnNUa2RCWms1RFl6Qk1OMUYxT1VNd01FdzNVWE4wUTNkbVRrTm1NRmxFVVhWT1F6QXdURE5TYkhSSFFqQlpURkpuVGtNck1FeEpiakJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору