EN|RU|UK
 Політика України
  10844  7
Матеріали за темою:

 Полторак заборонив Міноборони закуповувати автомобілі та мобільні телефони за рахунок держбюджету

Міністр оборони Степан Полторак заборонив придбання міністерством легкових автомобілів і мобільних телефонів за рахунок державного бюджету.

Про це йдеться в наказі №88 "Про бюджетну політику Міністерства оборони України" від 9 лютого, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини".

Зазначається, що держбюджетом на поточний рік Міноборони передбачено виділення 64,5 млрд гривень із загального фонду і 2,3 млрд гривень - зі спеціального фонду.

Своїм наказом Полторак наказав керівництву міністерства, Генерального штабу, командирам військових підрозділів забезпечити мінімізацію витрат на службові відрядження, максимально обмежити проведення виїзних зборів, конференцій, семінарів та нарад і не витрачати держкошти на проведення виставок, ярмарків, з'їздів, симпозіумів, конгресів.

Крім того, міністр наказав здійснювати оплату лише за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги, а передоплату використовувати тільки в крайніх випадках і за відповідного дозволу.

"Не допускати придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів, крім випадків, встановлених законодавством", - також сказано в документі.

Оплату послуг мобільного зв'язку наказано здійснювати в першочерговому порядку за рахунок спецфонду держбюджету.

Згідно з наказом, фонд нагородження військових цінними подарунками не повинен перевищувати для міністра оборони - 800 тис. гривень, для начальника Генштабу - 400 тис. гривень.

З 1 січня встановлюється розмір грошової компенсації військовим за суборенду і оренду житла - 3 000 гривень/місяць (для Києва) і 2 250 гривень / місяць (для інших обласних центрів).

Розмір орендної плати (без урахування вартість комунальних послуг) для сім'ї військового не повинен перевищувати 5 300 гривень / місяць (для Києва) і 4 000 / місяць (для інших обласних центрів).

Як повідомлялося, заробітна плата Полторака за січень склала 46,6 тис. гривень.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427691
TUV4SVVtcDBRekF3VEdKUmRHUkhRMHhVU1hkTlZHTjJURGxEWmpCTU4xRjFPVWRETUV3M1VtZE9RM2N3VEc5MlREbERkekJNVEZKbmRFTXJaazVETURCTVdGSm5Ua015TUV4SVVtcDBRekF3VEdKUmRHUkhRMlpPUXpBd1RGaFNaMDVETWpCTVpsRnpUa00yTUZsUVVYWTVSMWN3VEV4UmRUbEhWMlpPUXpnd1REZFJjMlJIVnpCTWRsSnFUa001TUV4cVVYVlRSRkYwT1VONVNqbEhVREJNWmxGMmRFTTJaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору