EN|RU|UK
 Економіка
  7566  35

 ОККО збільшить вартість палива для "Укрзалізниці" на 15% від заявленої раніше ціни

Компанія "ОККО Бізнес Контракт" виграла тендер філії "Центр забезпечення виробництва" (ЦОП) ПАТ "Укрзалізниця" (ЦОП) на поставку 10 тис. т. дизельного палива.

Про це свідчить протокол розкриття тендерних пропозицій, опублікований на порталі ProZorro від 8 лютого, повідомляють Комментарии.

У грудні цей аукціон був припинений АМКУ за скаргою одного з його учасників. Після розблокування торгів 8 лютого були опубліковані цінові пропозиції.

"ОККО Бізнес Контракт" виграв аукціон з ціною 19 788 грн/т.

При цьому, за даними "Консалтингової групи А-95", ринкова ціна ДП станом на 8 лютого - 23 170 грн/т. Отже, пропозиція ОККО - нижча за ринкову вартість, і компанія не готова поставити паливо за заявленою на тендері ціною.

В ОККО повідомили, що скористаються правом перегляду ціни в бік збільшення. Свої вимоги компанія має намір доводити зростанням акцизів і зростанням ринкової ціни. За умови, що в УЗ підуть на підписання додаткового договору, підсумкова ціна ДП у цьому тендері становитиме 23 300 - 24 400 грн за тону. Отже, подорожчання відбудеться орієнтовно на 15%. Але оскільки ціна може коригуватися лише в рамках 10%, швидше за все ОККО вимагатиме її підвищення в два етапи. Також не виключено, що тендер буде скасовано і проведено повторно.

Нагадаємо, раніше компанія "ВОГ Аеро Джет" опинилася у схожій ситуації. За грудневим тендером їй довелося відвантажувати паливо - 65 тис. т. ресурсу - в лютому 2017 року.

Тоді "ВОГ Аеро Джет" теж пішов шляхом перегляду цін, але подорожчання вартості дизпалива від початкової ціни тендеру становило всього 3.38% (з 21120 грн/т. до 22421-23179 грн/т).

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427751
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSUmRUbEROREJNVEZGMmJucFJiemxETmpCWlJGRjBPVU4zTUV4MlVteDBRek13VEROUmRVNUhSekJaT0QwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору