EN|RU|UK
 Політика України
  1715  34

 Реформування місцевого самоврядування є одним із пріоритетів для ВР, - спікер Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій взяв участь в обговоренні проблем створення об’єднаних територіальних громад і реформування місцевого самоврядування з представниками місцевих громад у Дрогобичі на Львівщині.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ВРУ.

У повідомленні наголошено: "Під час робочої проїздки в понеділок на Львівщину Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся у Дрогобицькій міській раді з керівниками навколишніх районів і міст.

Обговорювали питання, які стосуються розвитку і реформування місцевого самоврядування, проблеми створення нових територіальних громад.

Також читайте: Рада проголосувала за запровадження інституту старост в об'єднаних територіальних громадах

А. Парубій, коментуючи результати зустрічі парламентському телеканалу "Рада", зазначив, що реформування місцевого самоврядування є одним із пріоритетів для Верховної Ради України.

"Минулого тижня ми змогли ухвалити три надзвичайно важливі закони, які стимулюють і дають новий крок для розвитку місцевого самоврядування. І зараз, перебуваючи на батьківщині, мені дуже важливо побачити і відчути, як впровадження тих законів вирішить проблему створення нових територіальних громад, які є труднощі, і які наступні закони є вкрай важливими для ухвалення рішень", - сказав А. Парубій.

"Мені було важливо дізнатись про необхідні етапи, які б допомогли створенню й об'єднанню нових територіальних громад", - зазначив він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Парубій відвідав на Львівщині частину реактивної артилерії і вручив цінні подарунки. ФОТОрепортаж

У цілому питання, які ставили, стосувалися ефективних власників, контакту і комунікації з селами, які розташовані найближче до міст. І звичайно, одним із найбільш важливих питань залишається можливість об'єднання сіл, які територіально в різних районах. За його словами, відповідний законопроект є на розгляді у Верховній Раді України і є дискусійним. "Але тільки на Львівщині ухвалення цього законопроекту дозволить об'єднуватися в добровільні громади, які на сьогодні розташовано в різних районах, і це сприятиме створенню п'яти нових громад", - зазначив А. Парубій.

Голова Верховної Ради наголосив, що "довелося почути ті проблеми, які найголовніші для вирішення", і заявив, що в найближчий пленарний тиждень він винесе ще один блок законів про місцеве самоврядування на розгляд народними депутатами, «аби прийняти по них рішення, щоб реформа самоврядування йшла ефективно та дієво".

"Вважаю, що це одна із найважливіших реформ для України на цьому етапі", - підкреслив він.

Читайте також: Рада заборонила люстрованим чиновникам працювати в органах місцевого самоврядування
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427805
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRXg2VW14MFIwSXdXV0pSZEdSRGVUQk1WV2N3V1VoUmMwNURPREJNTjFGemRFZEJNRmt2VVhST1IwUXdURXhSYzA1RE9UQk1NMUpxTTNwUmRFNURNVEJaWWxGMFpFTTVNRmxNVW1kT1EzY3dUSFpTYkhSRE16Qk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJLZGxKcVRrTjVNRnBpVVhOMFIwb3dUR3BSZG1SRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору