EN|RU|UK
 За кордоном
  4515  27

 Політична система в РФ працює сьогодні лише на знищення всіх, кого в неї не вмонтовано, - екс-депутат Держдуми Вороненков

"Політична система в Росії працює сьогодні лише на знищення всіх, кого в неї не вмонтовано. Підміняють сенси і принципи. Порушують закон і права виборців".

Про це колишній депутат Державної Думи РФ Денис Вороненков заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Ті, хто це робить, - вони і є справжні зрадники. Але смисли підміняють, і "націонал-зрадником" називають мене, який на владі не заробляв, бюджетні гроші не освоював, ні в які схеми не входив і нічого не фальсифікував. А ті, хто при владі, найголосніше кричать про свій патріотизм, щоб видати свої особисті інтереси за національні. Прямо як у Салтикова-Щедріна: "На патріотизм стали налягати. Мабуть, прокралися". Вони кажуть, що я злочинець. Кримінальник - це людина, котру суд визнав винною у вчиненні кримінального правопорушення. Яким судом і коли я був засуджений? Тут доведеться з жалем констатувати обвинувальний ухил нинішнього російського правосуддя. У Росії, за даними Верховного суду, кожен третій чоловік у віці від 20 до 60 років або судимий, або притягувався до кримінальної відповідальності. Це свідчить про що? Значить, закон якось неправильно влаштований", - зазначає Вороненков.


За його словами, будь-яку людину в Росії сьогодні можна притягнути до кримінальної відповідальності в будь-який момент або сфабрикувати справу.

"А чому? А раптом він почав щось варнякати, говорити проти влади, йти не в ногу з усіма. Була б людина - а справа знайдеться. Кажуть: "Депутат-утікач", а що, я не в праві вибирати, де жити? І від кого я втік? Прізвища всіх цих продажних лайножурналістів, які пишуть під диктовку влади, в РФ всім відомі. Я вважаю, що їх треба судити за наклеп і геббельсівську пропаганду", - зазначив екс-депутат Держдуми.

Повний текст інтерв'ю з Денисом Вороненковим читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427825
VEhrdlVXdDBReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNV0ZGMlpFTTJNRXczVVhOcFJGRnNUa014TUV3elVYVk9SMEpNZVM5UmJFNURNVEJaUkZGMGRFTXdNRmxRVVhaT1EzZG1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору