EN|RU|UK
 Політика України
  13138  15

 "Для Путіна Держдума - це ніщо. Всім керує ФСБ", - екс-депутат Держдуми Вороненков

Державна Дума в Росії сьогодні мало що вирішує. Окрема група осіб у ФСБ узурпувала силові повноваження від імені держави, і вони одноосібно вирішують кого стратити, а кого милувати.

Про це колишній депутат Державної Думи РФ Денис Вороненков заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Для Путіна Держдума - це ніщо, повний нуль. У системі поділу державної влади в РФ вона не має будь-якої значущості. Немає електоральності, вибори і демократія нічого не значать, це просто технологія", - зазначив Вороненков.

За його словами, силові повноваження від імені держави сьогодні повністю узурпувала ФСБ.

"Окрема група осіб у цьому відомстві узурпувала силові повноваження від імені держави. Вони одноосібно вирішують кого стратити, а кого милувати. Зараз ФСБ повністю деморалізувала і розгромила МВС, Генпрокуратура не має ніяких наглядових функцій. Усім керує ФСБ. І протистояти цьому ... Я вважав, що треба спробувати цьому протистояти - на жаль, я переоцінив свої можливості і масштаб проблеми. Хотів би додати, що Ви перша людина-журналіст, який цікавиться реальними обставинами моєї дискредитації. На жаль, у Росії все тотально відпрацьовують свій гонорар", - зазначив Вороненков.

При цьому президента РФ Володимира Путіна така ситуація сьогодні цілком влаштовує, і ніякої системи противаг у Росії давно немає, підкреслює екс-депутат Держдуми.

"Ранній Путін був людиною іншою, яка вникала в усі проблеми, розуміла, що держава стійка тільки в системі стримувань і противаг. Зараз цього немає. Чому вони себе так і ведуть. І навіть якщо до нього прийти, то він запросить довідку ФСБ. У Росії зараз основний документ для всіх справ - оперативна довідка ФСБ. При тому, що в кримінально-процесуальному кодексі немає такого документа, як оперативна довідка ФСБ. Путін керується тими ж принципами. Якби він не хотів знищити МВС, Генпрокуратуру, то цього б не було. Була б система противаг - був би хоч якийсь баланс. У Росії цієї системи давно немає. Якщо ти в конфлікті з цими людьми, то тобі кінець", - зазначив Вороненков.

Повний текст інтерв'ю з Денисом Вороненковим читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427853
VEhrdlVXNDVSMFF3V1V4U2JIUkRPV1pPUTFNd1REZFNaMDVES3pCTU0xRjBaRU01TUV4eVVYWjBRM2xKVGtOVk1FeFlVWFprUXpRd1dVVjJURGxEVlRCTVdGSm5Ua015TUV4VVVtYzVRemd3VEVJNE1FdFVVVzlrUTFKbVRrTm5NRXczVW1ka1IxY3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору