EN|RU|UK
 Економіка
  14498  178
Матеріали за темою:

 Залізниця заблокована "активістами", і вони фактично завдають Авдіївці удару в спину, - директор Авдіївського коксохіму

Місто Авдіївка, яке недавно було обстріляне і залишилося без тепла через знеструмлення Авдіївського коксохіму (АКХЗ), може знову замерзнути.

Про ризик різкого зниження виробництва на АКХЗ заявив його директор Муса Магомедов на своїй сторінці в Facebook.

"Не знаю, скільки страждань випало на долю цих людей, але боюся скоро мені доведеться їм повідомити, що вони залишаться без роботи і навіть без тепла в їхніх будинках, незважаючи на всі зусилля, які ми докладаємо, щоб врятувати наше місто і наш завод. Чесно кажучи, руки опускаються, коли розумієш, що загроза цього разу не зовнішня, а внутрішня", - пише Магомедов.

Директор АКХЗ вказує, що причиною зниження виробництва на очолюваному ним підприємстві стане зупинка Зуївської ТЕС, яка розташована на непідконтрольній території, але зареєстрована в Україні. Ця електростанція може використовувати тільки вугілля, видобуте в шахтах Павлограда та Добропілля (марка Г), тобто необхідна його доставка залізницею через лінію розмежування.

"Як ви знаєте, залізниця заблокована "активістами", і вони фактично завдають Авдіївці удар у спину. Припинення поставок вугілля на Зуєвську ТЕС означає її зупинку, місто та околиці залишаться без електро- і теплоенергії, далі піде різке зниження виробництва на АКХЗ, де зайняті чотири тисячі співробітників", - написав Магомедов.

Також, за його словами, під удар через блокаду активістами залізниці на Донбасі потраплять металургійні комбінати - одержувачі коксу АКХЗ.

"Під удар потрапить ММК імені Ілліча - це ще 18 тисяч українців. До речі, і ММК імені Ілліча, і "Азовсталь" уже знизили виробництво через блокаду на 10%, щоб розтягнути наявні запаси сировини. І це тільки початок. Не за горами падіння виробництва і на "Запоріжсталі". Я хочу від імені всіх людей, зайнятих на виробництвах, і їхніх сімей передати великий привіт блокирувальникам залізниці. Я не знаю, яку мету ви, хлопці, переслідуєте, але результати вашої активності за ефектом можна порівняти з обстрілом", - пише Магомедов.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427859
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyVEhrdlVYUTVRM2N3VEhaU2JIUkRNekJNTTFGMVRrZEhNRms1T0RCS1JGRnpkRU13TUZwaVVtdzVRM2t3VEhKUmMwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору