EN|RU|UK
 За кордоном
  41304  346

 Необхідно серйозно опрацювати питання захисту Путіна від образ, - Пєсков

У Росії потрібно розробити механізми, які захистять президента РФ Володимира Путіна від образ у ЗМІ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Безумовно, ні президент, ні його адміністрація категорично не сприймають жодних матеріалів, які містять буквально особисті образи. Звичайно, в цьому випадку якісь правові механізми для захисту честі і гідності вже є", - зазначив він.

"Те, що така шалена, часом досить істерична, антипутинська кампанія то там, то тут проявляється за кордоном, - це очевидний факт", - додав Пєсков.


"Сам президент цілком конструктивно ставиться до критичних матеріалів на свою адресу. Особливо він конструктивно ставиться до виважених і розумних критичних зауважень", - заявив прес-секретар.

За його словами, російське законодавство вже передбачає певний набір заходів для захисту будь-якого громадянина, зокрема і президента. "Що стосується персоніфікації посади президента в цьому плані, то необхідно серйозно опрацювати це питання, напевно, насамперед юристи мають вивчити, потрібно вивчити міжнародний досвід. Тому, звичайно, тут не варто ні відкидати, ні формулювати якусь позицію відразу".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427884
VEhrdlVXNDVSMVV3V1VoUmRYUkRLekJNU2pnd1NpOVNaemxIUXpCYVlsRjJVemgyTUV4bVVYWmtRekV3VEV4UmMwNURlakJNUWpnd1dVaFJjM1JES3pCTVNGRjJkRU13TUV4Qlp6QlpTRkYxT1VNck1FeE1VWE5JZWxGc09VTmpNRWxaUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору