EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2724  35

 "Закон Савченко" можна застосовувати тільки для злочинів, які не пов'язані з насильством, - Мін'юст

"Закон Савченко" можна застосовувати тільки для злочинів, які не пов'язані з насильством.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловила заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова, передає Цензор.НЕТ.

"На сьогодні "закон Савченко" треба оптимізувати до наших реалій. Треба залишити норму, яка пом'якшує строк тільки для тих злочинів, які не пов'язані з насильством. Ми вважаємо це та альтернатива, яка може запропонувати компроміс у цій ситуації", - сказала вона .

За її словами, в більшості країн світу немає таких довгих строків ув'язнення, як в Україні, тому в цій сфері необхідно проводити реформи.

"У більшості країн світу немає таких довгих строків ув'язнення, як в Україні, там набагато кращі умови. Тому Мін'юст разом з міністром Петренком почав реформу пенітенціарної системи. Цього року буде багато зроблено, щоб запустити службу пробації, яка буде стежити на різних етапах за тим, як людина перевиховується і яка повертається до суспільства.

Радикально ухвалювати закони в окремий момент без розуміння їх наслідків - це неправильно. Близько 45 тис. осіб, за нашими підрахунками, підпадуть під дію цього закону. Більшість з них зможуть поступово вийти на свободу протягом наступних 10 років. І ми не знаємо, куди ми їх направляємо", -сказала Севостьянова.

Нагадаємо, 15 листопада Верховна Рада України провалила два законопроекти, якими пропонувалося внести зміни в порядок зарахування строку попереднього ув'язнення в строк відбування покарання, передбачений так званим "законом Савченко".

Нагадаємо, 26 листопада 2015 р Рада ухвалила закон "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк покарання", більш відомий як "закон Савченко". Згідно з цим законом, в разі вироку до позбавлення волі суд зараховує строк попереднього ув'язнення в строк відбування покарання з розрахунку "один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі".

15 листопада Верховна Рада України провалила два законопроекти, якими пропонувалося внести зміни в порядок зарахування терміну попереднього ув'язнення в строк відбування покарання, передбачений так званим "законом Савченко".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n427920
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4U1owNURLekJNY0Rnd1RHWlJkVGxES3pCWlpsRjFUa001TUV3elVteDBSMEl3V1V4U2FraDZVWFE1UTNjd1RISlJkblJET1VsT1EyZ3dURVJSYzNSSFNEQk1XRkYyWkVNMk1FdzFPREJLZWxKc2RFTTVTamxIVHpCWlNGSm5aejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору