EN|RU|UK
 Політика України
  4524  16

 Кабмін має намір ввести обов'язкове медстрахування з 2019 року

Кабінет Міністрів має намір із 2019 року ввести обов'язкове медичне страхування.

Про це йдеться у звіті про результати виконання програми діяльності уряду у 2016 році, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

У документі наголошують, що перехід на систему медстрахування дасть можливість забезпечити рівний доступ населення до медичної допомоги, підвищити якість послуг в установах охорони здоров'я, а також мінімізувати витрати пацієнтів, збільшивши при цьому доходи медпрацівників за рахунок ефективного розподілу бюджетних коштів.


Нагадаємо, в листопаді 2016 Кабмін затвердив концепцію реформи системи охорони здоров'я, яка визначить розвиток галузі на найближчі три роки. У концепцію реформи системи охорони здоров'я входить пакет із 10 нормативних актів. Одним із найважливіших серед ухвалених у рамках реформи охорони здоров'я документів є концепція реформи фінансування охорони здоров'я.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n427998
VEhrNGRrdzVReXN3V1ZoUmRuUkhRVEJNTjFGMlpFTjNTVTVETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxTTNwUmRrNURNVEJNVkZGMVRrZEhNRXhxVVhaa1EzZG1Ua2RDTUZsTVVtZE9RM2N3V1ZoU1p6bERlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCWlJGRjBaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEdnNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору