EN|RU|UK
 Політика України
  2322  16
Матеріали за темою:

 Нацгвардія має намір створити електронну базу даних з кадрового ресурсу та обліку резервістів, а також територіальні рекрутингові центри з набору контрактників

Національна гвардія має намір створити електронну базу даних з кадрового ресурсу, обліку резервістів і просуванню по службі військовослужбовців відомства до 2020 року, а також планує створити штатні територіальні центри комплектування відомства військовослужбовцями, які будуть проходити військову службу за контрактом (рекрутингові центри) до 2018 року.

Про це йдеться в розпорядженні уряду №100 від 1 лютого, яким затверджена концепція розвитку Нацгвардії на період до 2020 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Також Нацгвардія до 2020 року має намір укомплектувати необхідний військовий резерв для виконання завдань в особливий період.

Концепцією на 2018-2020 років передбачено завершення створення навчальних центрів з підготовки військовослужбовців, резервістів і підрозділів Нацгвардії.

Крім того, буде інтегрована система бойової і спеціальної підготовки Нацгвардії в єдину систему підготовки сектору безпеки і оборони із залученням викладачів, інструкторів з держав - членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО) та Європейського Союзу, збереження в разі необхідності спеціалізації та індивідуальної системи підготовки кадрів Нацгвардії.

Передбачено впровадження нових програм спеціальної та бойової підготовки військовослужбовців, резервістів і підрозділів Нацгвардії, сучасних засобів навчання особового складу і підготовки підрозділів (системи симуляції бою).

А також до 2020 року планується відновити в повному обсязі військові запаси для забезпечення формувань військового часу відповідно до чинних норм.

Також Нацгвардія має намір в 2017 році розробити і впровадити систему комплектування служби у військовому резерві за територіальним і екстериторіальним принципом.

Крім того, буде проходити удосконалення структури і складу головного органу військового управління Нацгвардії, наближення його організаційно-штатної структури до організаційно-штатної структури органів військового управління інших складових сектору безпеки і оборони та аналогічних органів військового управління, відповідних військових формувань держав - членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО) та Європейського Союзу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n428182
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXh5VVhaMFF6a3dXVXhTWjA1RGR6Qk1jbEpuYm5wU1owNURNVEJaVkZGMmRFZEJNRXg2VVhWSWVsRnVaRU4zTUZsaVVteDBReXN3VEROUmMwNUROekJaZWxGMlpFTjNTVTVEZWpCTVRGRnpUa2RCTUV4VVVteDBSMUE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору