EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  37304  301
Матеріали за темою:

 Отримання вугілля з території ОРДЛО непрозоре, тому викликає питання. Силовий вплив мобілізує суспільство на підтримку блокади, - Бутусов. ВIДЕО

Силове розблокування постачання з українських підприємств, які працюють на території ОРДЛО, мобілізує суспільство на підтримку блокади.

Про це в ефірі телеканалу 112, заявив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. На його думку, конфліктна ситуація виникла через непрозорість дій влади щодо представників окупованих територій.

"Уряд звернувся до Президента як голови РНБО взяти відповідальність за переговори на себе. Це нормальний шлях вирішення проблеми. Шкодую тільки про те, що сталося це не три тижні тому, коли ця блокада починалася. Насправді, це потрібно було зробити не на початку блокади, а на початку торгівлі - у 2015 році. Мало бути прозоре рішення РНБО, в якому пояснювали такі дії: "Шановні громадяни, ми ведемо війну, там щодня гинуть наші люди, але у нас є потреба встановити з російськими спецслужбами контакт, які контролюють окуповані території, і побудувати певні відносини з деякими підприємствами й об'єктами інфраструктури". Такого типу документ РНБО мала ухвалити і пояснити, що це питання не економіки, національної безпеки", - пояснив Бутусов.

На думку Бутусова, за таких умов не дасть бажаного результату і силове розблокування постачання з окупованих територій.

"Силове розблокування має бути обґрунтованим. Зараз у таких умовах, коли суспільство не має відповідей, будь-які силові дії призведуть до абсолютно протилежного ефекту - мобілізують суспільство на підтримку блокади", - заявив журналіст.
...
Також читайте: Надзвичайний стан в енергетиці набув чинності
Источник: https://ua.censor.net.ua/v428211
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVwSVVtYzVSME13V1ZCU1oyUkRLekJNU1djd1N6ZFNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU40TUV4MlVYWjBRell3VEVSUmRFNURkMlpPUTNnd1REZFJkV1JES3pCTVRGRjFUa00yWms1RGVUQlpVRkZ6T1VkWE1FeDJVWFU1UjFBPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору