EN|RU|UK
 Політика України
  1631  18

 "Як проводити моніторинг способу життя посадовців, НАЗК ще до кінця не знає", - Корчак

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак зазначила, що насамперед потрібно перевіряти декларацію і викликати людину для пояснень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна.


"Закон не встановлює почерговості. Спершу треба перевіряти декларацію і викликати людину для пояснень. Від того, як буде надано пояснення, проводити перевірку. Декларація не є свідченням того, звідки щось з'явилося. Це називається "моніторинг способу життя" - це низка процедур. Як проводити моніторинг способу життя, ми ще до кінця не знаємо. Ми консультувалися з послом Італії, тому що я маю їхати підписувати меморандум з антикорупційним органом Італії. Він сказав, що вони тільки роблять перші кроки з моніторингу способу життя. Але якраз цей моніторинг передбачає те, що перевіряють спосіб життя не тільки суб'єкта декларування, а також його родичів. Відстежуватимуть низку послідовних дій", - повідомила голова НАЗК.


"Для того, щоб ухвалити правильне рішення, потрібно провести серйозну аналітичну роботу порівняльного характеру. Можна дати відповідь на окремі питання, але коли їх накопичується багато... Тому тут і важлива співпраця з журналістами, з викривачами, з тими, хто надає певну інформацію, з тим, щоб порівнювати. Але, передовсім, будемо відштовхуватися від декларації", - зазначила Корчак.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428213
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVweVVYWjBSMEV3V1daUmMwNUROa3g1TDFGMlRrTXJNRXd6VW14MFIwTXdURGRTWjA1RE5EQk1NMUZ6TTNwUmRHUkROekJNV0ZGMWRFZERNRmxFVVhaMFF6a3dURE5SZEZORVVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZKbk9VTjVNRXhFVVhaa1F6a3dXVGs0TUZsbVVYVk9Remt3VERkUmMzUkRPVEJNYWxGMWFYZG5NRmxRVW1kT1IxQXdURlJSZG5SRGVUQk1XRkpvZEVkTlprNURaREJLUkZGc09VTmg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору