EN|RU|UK
 Економіка
  6826  48
Матеріали за темою:

 Трипільська ТЕС перейшла на економний режим і готується до аварійних відключень, - Коземко

Станом на 15 лютого запаси вугільної продукції на Трипільській ТЕС становлять 86 тис. тонн, що у разі роботи електростанції мінімальним складом обладнання (2 енергоблоки за температури повітря до -10), зазначеного обсягу вугілля вистачить на 14 діб роботи.

Про це повідомив в.о. глави ПАТ "Центренерго" Олег Козенко в ефірі телеканалу Newsone, передає "Главком".

За його словами, така ситуація викликана блокадою і, як наслідок, припиненням поставок вугільної продукції, що призвело до критичного залишку вугілля на складі Трипільської ТЕС.

У зв'язку з цим, за словами Коземка, з метою збільшення тривалості роботи електростанції було прийнято рішення про введення економного режиму роботи Трипільської ТЕС в одноблочному однокорпусному режимі.

"З кожним днем вугілля антрацитної групи стає все менше і менше. Вугілля починає відпрацьовуватися на електростанціях. Тому, сьогодні економічно правильно перейти, як сказав міністр енергетики Ігор Насалик, у ручний режим, щоб якомога більше забезпечити роботу електростанцій, що працюють на цій групі вугілля", - повідомив Коземко.

Коземко пояснив, що вже сьогодні Трипільська ТЕС і Зміївська ТЕС працюють складом обладнання нижче мінімального.
"Тим самим будуть навантажувати енергоблоки інших електростанцій, які працюють на газовій групі вугілля, що видобувається на підконтрольній Україні території", - зазначив він.

За його інформацією, сьогодні на Трипільській ТЕС 84 тис. тонн вугільної продукції і за умови роботи в мінімальному складі обладнання споживається 6 тис тонн на добу.

"При переході, як це сталося сьогодні, на роботу складом обладнання нижче мінімального, вона працює на одному енергоблоці і єдиним корпусом, ТЕС буде споживати приблизно 1,7 тис тонн вугільної продукції", - зазначив Коземко.

"Якщо не буде зупинено блок, тоді доведеться вводити графік аварійних обмежень, потім графік аварійних відключень. У будь-якому випадку сильно буде відчувати споживачі. Якщо не буде поставок вугільної продукції, ми, на жаль, до цього прийдемо", - зазначив він.

Як відомо, Трипільська ТЕС - одна з найпотужніших енергогенеруючих підприємств Київського регіону, завданням якої є не тільки забезпечення стійкості напруги в електричних мережах міста Києва та Київської області, а й стабільне електропостачання Житомирської, Чернігівської та Черкаської областей.

Крім того, Трипільська ТЕС є єдиним джерелом забезпечення населення міста Українка тепловою енергією для потреб опалення та гарячого водопостачання.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n428214
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyVEhrdlVYUmtRemt3VEZoU1owNURlakJNV0ZKbmRFTTBNRXh5VVhOSWVsRnZkRU5XTUV0RlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору