EN|RU|UK
 Політика України
  50810  392

 "Українська металургія, може втратити до 300 тис. робочих місць. 300 тис. людей опиняться на вулиці", - Порошенко озвучив ризики повномасштабної блокади Донбасу

Президент України Петро Порошенко зазначив ризики для металургії та загрозу скорочення валютних надходжень через блокаду Донбасу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це голова держави заявив на засіданні Ради національної безпеки й оборони (РНБО), повідомляє його прес-служба.

Адже через блокування постачання енергетичного вугілля виникла загроза, що без опалення можуть залишитися Суми, Краматорськ, лівий берег Києва і багато інших міст, додав він.

"Українська металургія, якщо блокаду не припинити, й організатори виведуть її на так би мовити проектну потужність, може втратити до 300 тис. робочих місць. 300 тис. людей опиняться на вулиці. Держава втратить до 2 млрд доларів валютного виторгу з усіма подальшими наслідками для курсу гривні", - зазначив Президент.

Петро Порошенко також додав, що на окупованих територіях ще десятки тисяч людей залишаться без роботи.

"Підкреслюю, ринку праці там немає, і значна частина з них, щоб заробити, піде куди? Правильно - до бойовиків. І цей рух переконливо вчора продемонструвало Головне управління розвідки. Так що нам краще, щоб вони в шахтах працювали чи стріляли в наших солдат?" - сказав він.


Петро Порошенко також повідомив, що сьогодні на засіданні РНБО розглядатимуть питання про невідкладні заходи щодо нейтралізації загроз енергетичній безпеці України. "Будемо ухвалювати додаткові рішення щодо диверсифікації джерел енергетичного вугілля - не забуваючи при цьому, що і те вугілля, яке видобувають на окупованих територіях, воно теж наше, українське, і повинно мати свою частку в енергетичному балансі країни", - сказав він.

"Ми обов'язково знайдемо оптимальні шляхи до розблокування. Ми захистимо права громадян України і по цей, і по той бік лінії зіткнення. Але я не дозволю демагогам створювати країні образ держави, де панують анархія і отаманща, не дозволю дестабілізувати ситуацію в зоні АТО і розкладати фронт. Це саме те, чого чекає від нас ворог", - зазначив Петро Порошенко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428280
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzZ3dUSFpSZG5SRE5qQk1SRkYwVGtOM1prNURWVEJNTjFGMlpFTjRNRXhFVW1kUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору