EN|RU|UK
 Політика України
  6671  10

 Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах. ФОТОрепортаж

16 лютого в Черкаській області відкрили новий сервісний центр МВС замість колишнього МРЕВ.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Головного сервісного центру МВС України.

Незалежно від місця реєстрації тут можна швидко й комфортно замінити й отримати водійське посвідчення, зареєструвати і перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості, а також інші послуги сервісних центрів МВС.


Відкриття відбулося за участі керівника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка й Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка.

"Це вже 15-й новий сервісний центр МВС акваріумного типу, де людей обслуговують за принципом єдиного вікна. Він обладнаний усіма сучасними технологіями. Крім того, як і всі нові центри, Черкаський обладнано камерами спостереження. Ви можете зайти на сайт hsc.gov.ua і побачити завантаженість центру, проконтролювати його роботу. Упродовж 2017 року такі сучасні сервісні центри МВС з'являться по всій Україні", - зазначає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 01Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 02Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 03

Сервісний центр МВС у Черкасах працює за адресою вул. Лесі Українки, 21. Громадян обслуговуватимуть з вівторка по суботу без обідніх перерв 12 підготовлених працівників фронт-офісу (понеділок і неділя - вихідні).

Введено сучасну систему інформаційних технологій і комунікативного обладнання, працює електронна черга. Клієнти на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки про якість обслуговування - таким чином відслідковують якість надання послуг у центрі в цілому і роботу кожного працівника особисто.


Сервісні центри МВС традиційно працюють не тільки над запровадженням функціональних зручностей для клієнтів, але і над візуальною складовою. Спеціальне графічне зображення для Черкаського центру створила український ілюстраторка, переможниця міжнародних конкурсів Марія Гаврилюк. В оформленні сервісного центру вона поєднала його головні тези й автомобільну тематику.

"Я рада, що мені вдалося попрацювати над ілюстрацією для сервісного центру МВС. Бачачи колосальну роботу цієї реформи, яка повинна ламати вже сформовані стереотипи і міняти свідомість, приємно хоч таким чином бути причетною до неї", - зазначила Марія Гаврилюк.

Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 04Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 05Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 06Новий сервісний центр МВС відкрили в Черкасах 07

У новому центрі передбачено зручності для людей з особливими потребами: є кнопка виклику адміністратора, пандуси і зручні місця для отримання послуг.


Про порядок отримання послуг сервісних центрів МВС завжди можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС України, подивитися відеоінструкції на каналі YouTube, а також проконсультуватися за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбуці.
Источник: https://ua.censor.net.ua/p428283
VEhrNGRrdzVRMk13U2t4UmIxaDZVVzVPUTJjd1NsaFJhMjU2VVhBNVF6RXdXVVJSZFhSRGR6QlpTRkYxUVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору