EN|RU|UK
 Економіка
  4645  28

 "Нафтогаз" відсторонив від посади президента "Укртрансгазу" Прокопіва

Управління компанією візьме на себе перший віце-президент "Укртрансгазу" Мирослав Химко.

"Нафтогаз України" відсторонив від обов'язків президента "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва, таке рішення ухвалило правління, і затвердив наглядову раду "Нафтогазу", передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби відомства.

Згідно з повідомленням, під час проведення аудиту незалежною фірмою Deloitte & Touche було виявлено низку порушень у ході офіційної перевірки рахунків "Укртрансгазу". За цим фактом було проведено розслідування і зовнішнім аудитором, і новоствореним органом внутрішнього аудиту "Нафтогазу", який звітує аудиторському комітету наглядової ради. Розслідування підтвердили попередні висновки і допомогли зібрати більше доказів неналежного управління в сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплює ширше коло питань.

У зв'язку з цим "Нафтогаз" відсторонив від обов'язків президента "Укртрансгазу" Ігоря Прокопіва, а відповідно до статуту "Укртрансгазу" управління компанією візьме на себе перший віце-президент "Укртрансгазу" Мирослав Химко.

Компанії відзначають, що зміни в керівництві не вплинуть на поставки газу українським споживачам, а транзит газу буде тривати в повному обсязі відповідно до контрактних зобов'язань.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n428384
VEhrdlVXNDVSMEV3VERkUmRYUkRLekJNTDFKc2RFTjVUSGt2VVc1a1EzY3dXVlJTWjNSREt6Qk1VRkZ6VGtNelprNURhakJNY2xKblRrZERNRmxFVVhOT1F6a3dXVWhSY3psRGR6Qk1ZejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору