EN|RU|UK
 Політика України
  2817  23

 ЮНІСЕФ: Унаслідок бойових дій на Донбасі постраждало 1 млн дітей

Це майже вдвічі більше, ніж минулого року, зазначили в організації.

Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) повідомляє, що внаслідок бойових дій на Донбасі постраждали 1 млн дітей. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють "Українські Новини".

"У той час як конфлікт триває з різною інтенсивністю в східній Україні, вступає в свій четвертий рік, 1 млн дітей потребують невідкладної гуманітарної допомоги - а це майже вдвічі більше, ніж минулого року", - сказано в ньому.

Зазначається, що збільшення кількості постраждалих дітей на 420 тис. пов'язане з продовженням конфлікту на Донбасі. Організація повідомляє, що 19 тис. дітей у цій зоні зазнають загрози постраждати від мін та боєприпасів, а 12 тис. дітей живуть у населених пунктах, що піддаються обстрілу мінімум 1 раз на місяць. Понад 740 шкіл були зруйновані або пошкоджені.

ЮНІСЕФ закликає сторони дотримуватися Мінських угод і поважати норми міжнародного гуманітарного права, в тому числі щодо забезпечення безперешкодного доступу до гуманітарної допомоги.

Дитячий фонд також повідомляє, що збирає 31,3 млн дол., щоб продовжити гуманітарну підтримку дітей і сімей, які постраждали в результаті конфлікту. Станом на 17 лютого було отримано приблизно 10% від необхідної суми.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428438
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhSVEJNZGxKc2RFTTJNRmxLT0RCTVNGRjJkRU0xTUV3M1VYTjBSMWRKVGtNd01GcGlVbXd6ZWxGeWRFTmtNRWxpVVc5a1ExWXdTMUk0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору