EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  8001  64

 Розенко: Уряд не зробить жодного кроку щодо обмеження прав пенсіонерів

Пенсійна реформа, яку розробляє уряд, спрямована на підвищення рівня і якості життя українських громадян і не містить жодних норм, які обмежуватимуть права пенсіонерів.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі політика.

"Триває серйозна робота над розробкою комплексної пенсійної реформи. Я ще раз хочу наголосити: ми - український уряд і українська влада в цілому - будемо проводити пенсійну реформу не для МВФ, не заради МВФ, а заради підвищення рівня і якості життя наших громадян. Тому ми не підемо на жодні кроки, які не дадуть користі українцям - ні на підвищення пенсійного віку, ні на підвищення страхового стажу, ні на інші обмеження прав пенсіонерів", - сказав він.

Дивіться: У меморандумі з МВФ немає жодного слова про підвищення пенсійного віку для українців, - Гройсман. ВIДЕО

Розенко запевнив, що пенсійна реформа не передбачатиме заборони пенсіонерам продовжувати працювати.

"У нинішніх українських реаліях уряд не вноситиме жодних ініціатив щодо обмеження прав пенсіонерів, які працюють, і не буде у них забирати заробітну плату чи пенсію і ставити перед ними вибір - або пенсія, або зарплата", - наголосив віце-прем'єр-міністр.

За його словами, на сьогодні в Україні налічується близько 2,5 млн пенсіонерів, які працюють. "Я виступаю категорично проти, щоб обмежувати їхні соціальні права. Вони чесно заробили свою пенсію. І працюють вони не від хорошого життя, а від того, що нинішній розмір пенсії, на жаль, не дозволяє спокійно їм відпочивати. Тому ті, хто заробили собі пенсію, мають її отримувати, а якщо людина робить свій вибір і продовжує працювати - держава повинна таку можливість забезпечити", - зауважив Розенко.

Читайте також: "На сьогодні немає жодного урядового варіанту пенсійної реформи", - Розенко

"Жодних обмежень прав пенсіонерів, які працюють, не буде", - наголосив віце-прем'єр-міністр.Розенко: Уряд не зробить жодного кроку щодо обмеження прав пенсіонерів 01Источник: https://ua.censor.net.ua/n428455
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSREt6Qk1NMUYwWkVkQk1FeG9PREJNTDFGMFpFTTVNRmxJVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору