EN|RU|UK
 Політика України
  7332  39

 Близько 100 кандидатів не пройшли письмове тестування при відборі суддів для нового Верховного суду

Близько сотні кандидатів не пройшли письмове тестування в конкурсі на посади суддів нового Верховного суду.

Про це Громадському повідомив член вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрій Козлов, передає Цензор.НЕТ.

"13 не пройшли, ще близько сотні відсіялися після письмового тестування професійних здібностей, але я хочу підкреслити, що це тільки перша частина першого етапу. Далі буде виконання практичного завдання, далі будуть дуже просунуті психологічні тести. Нарешті ми побачимо, які мотивації в кандидата і який у нього рівень інтелекту в цілому. Після кожного з цих етапів буде відбуватися певне природне відсіювання", - сказав він.

За словами Козлова, на останньому етапі кандидатів чекає співбесіда з членами комісії з багатьох різних аспектів, включаючи етику і доброчесність.

Козлов зазначив, що за оптимістичними прогнозами, склад нового Верховного суду буде сформований до кінця березня.

"Але завдання, яке стоїть перед нами - це не зробити що-небудь, щоб швидко. Ми повинні дійсно надати нового імпульсу новому Верховному суду і наповнити його найкращими з тих кандидатів, які звернулися до нас зараз", - додав він.

Нагадуємо, що за результатами конкурсу з 625 кандидатів повинні бути обрані не менш як 65 суддів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Cеред кандидатів у Верховний Суд - ті, що виносили вирок Тимошенко і знімали обвинувачення з Лозинського, - Рух ЧЕСНО. ІНФОГРАФІКА
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428519
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVIUWpCWlVGRjBUa01yTUV4TVVYTkRSRkpuVGtNeE1GbFVVWFowUjBFd1RIcFJjMGg2VW1kMFF6RXdXVWhTWjNSSFJEQk1URkZ6VGtNNU1Fd3pVbW96ZWxGcmRFTXhNRmxFVW1oa1F5c3dURXhSZG1SRE5EQk1hMmN3UzBoU1p6bERNQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору