EN|RU|UK
 Економіка
  2285  28

 Дуже часто державні підприємства очолюються за партійною квотою, - експерт

Корупція в Україні часто пов'язана з управлінням державною власністю.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив кандидат економічних наук Ілля Несходовський в інтерв'ю "Громадському радіо".

"Ми маємо розглянути основні причини корупції. Це питання управління державною власністю. Тут вже робляться певні кроки, хоч і не дуже ефективні. Відсутність належного контролю за державною власністю і непублічність роботи державних підприємств призводять до того, що дуже часто ці підприємства очолюються за партійною квотою. Прибуток такого підприємства привласнює партійна каса. Ліками від цього є контроль за державною власністю. Наразі вже реалізується програма аудиту державних підприємств. Уже зараз показники свідчать, що є серйозні проблеми", - сказав він.


"Друге - найм незалежних менеджерів. Наприклад, у "Нафтогазі" ефективність управління зросла істотно", - зазначив експерт.

"Ще це питання боротьби з офшорами. Зараз буде крок, який може мати резонанс. Я кажу про можливість доступу податкових органів до рахунків громадян, які задекларували понад 1 млн грн. Це необхідно", - підкреслив Несходовський.

"Питання приватизації - це взагалі провалений підхід. Одеський припортовий завод, який мав стати флагманом, був заблокований. Було зроблено все, щоб дискредитувати Україну перед інвесторами", - додав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428553
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoU1owNURNakJNZWxGelRrTTFNRXd6VVhadWVsRjJkRWRGTUZscVVYWjBSMEZtVGtNdk1GbEVVWFZPUTNrd1RFUlNaM1JETkRCTVpsRnpUa2RITUZwaVVtb3plbEYwWkVNMk1GbElVWFk1UXpFd1dVUlNaMmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору