EN|RU|UK
 Політика України
  4789  69

 Кремль намагається скористатися свободами українців для підривної діяльності, - Бурбак

Кремлівська влада використовує демократичні цінності та свободи українців для підривної діяльності. Про це заявив з трибуни парламенту керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Кремль, який у себе в Росії будує авторитаризм, десятиліттями експлуатував у своїх інтересах демократичні свободи у вільних країнах, скуповуючи ЗМІ, нахабно втручаючись у процес виборів і ведучи до влади проросійських політиків. Сьогодні вся путінська державна машина зосереджена на тому, щоб скористатися свободами українців для підривної діяльності", - наголосив Бурбак.

Також читайте: Від початку збройної агресії РФ у 2014 році понад 9,8 тисяч українців загинули і 23 тисячі було поранено, - заява МЗС

"Логіка Росії очевидна - в Україні складно зупинити діяльність проросійських інформаційних ресурсів, оскільки це подаватиметься як замах на свободу слова. В Україні можна влаштовувати проплачені акції російських провокаторів, оскільки будь-яка заборона може бути трактована як порушення конституційних прав людей. В Україні блокують дороги і залізниці, а держава безсила відновити сполучення", - заявив народний депутат, якого цитує прес-служба НФ.

Максим Бурбак наголосив, що "Народний фронт" не дозволить порушувати демократичні цінності.

"Ми заявляємо про те, що демократія непорушна. За неї поклала свої голови Небесна сотня. За неї загинули тисячі українських захисників на фронті", - заявив він, наголосивши на необхідності формування гідної відповіді гібридній війні.

"Ми повинні знайти відповідь на гібридну війну Росії з використанням наших демократичних свобод", - заявив Бурбак.

"Ми закликаємо українців бути пильними і не дозволити дати себе використати силам, що фінансуються і діють за наказом Москви", - підкреслив він.

Максим Бурбак також нагадав про програмний маніфест Майдану, який був прийнятий три роки тому. "Багато зроблено, багато ще треба зробити. Але головне, від нас треба єдність і продовження реформ для розбудови єдиної незалежної європейської держави Україна", - резюмував керівник фракції.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428942
VEhrdlVXdGtSMFF3V1VSUmMyUkRkekJNYjNaTU9VTjNNRXhRVW1kT1F6RXdXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору