EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  125857  642

 Завтра о 10:00 на Майдані відбудеться Марш національної гідності. Націоналісти озвучили низку вимог до влади

Завтра о 10:00 на Майдані відбудеться Марш національної гідності, який проводять три націоналістичні партії - "Правий сектор", "Свобода", "Національний корпус".

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За його словами, це може стати першим кроком до об'єднання цих політичних сил у єдину націоналістичну партію для спільної участі у виборах.

Бутусов зазначив, що керівники партій домовилися, що не будуть напередодні заходу робити спільні заклики й особисто агітувати, щоб не створювати враження, що це чийсь приватний іміджевий захід.

"Цензор.Нет" взяв коментарі у керівників "Свободи" і "Нацкорпусу".

Так, один із керівників "Національного корпусу" прокоментував завтрашню акцію так: "Керівники трьох націоналістичних партій ухвалили рішення починати об'єднання, по-перше, задля проведення спільних дій, по-друге, задля створення спільного порядку денного, і тільки по-третє, задля установчих зборів. Будемо намагатися зрозуміти, хто і що зможе зробити. Сподіваємося, що до створення партії долучаться й інші націоналістичні рухи.

"Думаю, що найближчим часом, можливо протягом 1-2 місяців від розмов про об'єднання ми перейдемо до реальних кроків об'єднання, щоб припинити конкуренцію та створити єдину силу.

Завтра впевнені в участі 20-30 тисяч осіб. Це і буде перевірка дієздатності. Буде оголошено вимоги до влади. Політична відповідальність на Президентові, уряді і парламенті загальна. Вимоги політичні і вимоги соціальні - два блоки", - сказав співрозмовник Цензор.НЕТ.


Зокрема, серед вимог назвали такі:

- Розрив відносин із Російською Федерацією;

- Чітке визначення статусу окупованих територій і заборона торгівлі з окупантами;

- Відмова від продажу землі;

- Відмова від диктату міжнародних фінансових організацій, який пов'язаний із погіршенням соціальних гарантій в Україні;

- Відмова від розпродажу природних ресурсів, зокрема, заборона експорту лісу кругляка.

Своєю чергою, заступник керівника партії "Свобода" Андрій Іллєнко сказав: "Ми свідомо хотіли уникнути проведення політичних акцій у траурні дні і річницю загибелі людей на Майдані. 22 лютого - це день втечі Януковича з України, тому це теж символічна дата, щоб подивитися на той шлях, який пройшла країна. Вимоги Майдану майже не виконано, країна потребує змін.

Націоналісти повинні виступити єдиним фронтом. Про об'єднання в організаційному форматі поки не йдеться, але ми вже почали координувати свої дії, нарощуємо співпрацю і формуємо спільні позиції.

Ми виступимо проти надання "особливого статусу" Донбасу і виборів на окупованих територіях, проти торгівлі з окупованими територіями, проти приватизації стратегічних підприємств і продажу землі. Також буде оголошено і наші конструктивні вимоги, позитивний порядок денний.

Націоналісти точно не збираються влаштовувати безлад і застерігають силовиків від неадекватних дій. Ми повинні продемонструвати сильну, якісну організацію. Наші вимоги є логічним підсумком вимог Революції гідності, і ми від них не відступимо".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n428958
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRkakJKWWxGMU9VTTNNRnBVVVhaa1F6WXdURFU0TUVwSVVtYzVSME13V1ZCU1oyUkRLekJNU1djd1N6ZFNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU41TUV4cVVYTmtReXN3V1VSUmRVaDZVWFE1UXpFd1RIcFJkVGxIVUdaT1F6Y3dXbUpTWjFoNlVYWk9RM2N3V1VSU2FVaDZVWFprUTNjd1dXSlNiSFJES3pCTU0xRnpUa00zTUZwaVVtZGtSME13VEdnNE1GbEVVWFJrUTNrd1REZFJkVGxIVHpCWllsSnNkRWRRWms1RGFEQk1URkYyZEVONE1FdzNVWFJPUTNkbVRrTmtNRXhFVW1oMFIxY3dURGRSZG1SRGR6Qk1kbEpxVGtNNU1FeHFVWFZUUkZGMWRFTXJNRmxFVVhZNVIwUXdXVVk0TUVwVVVYWjBRemt3VEVoUmMwNUhRZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору