EN|RU|UK
 Політика України
  17106  200
Матеріали за темою:

 Від блокади ОРДЛО постраждають насамперед звичайні українці, - Гройсман на зустрічі зі штабом блокади

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок, 20 лютого, на зустрічі з представниками блокади торгівлі на Донбасі вказав на ризики для українців у зв'язку з тим, що відбувається і запевнив, що уряд готовий прийняти рішення, яке є в його компетенції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав прес-секретар прем'єра Дмитро Столярчук у Фейсбуці.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Штаб блокади Донбасу обмінявся пропозиціями з Гройсманом

"Прем'єр висловився за посилення боротьби з контрабандою на територіях, прилеглих до АТО, і посилення контролю за товарами, які переміщуються між підконтрольними і непідконтрольними територіями, і зазначив, що рішення у цій сфері, які стосуються повноважень Кабінету Міністрів - уряд готовий приймати", - зазначив він.

Водночас Гройсман підкреслив, що від блокади постраждають насамперед звичайні українці, оскільки є ризики перебоїв із подачею тепла, із забезпеченням електрикою, з можливою втратою робочих місць.

Він також наголосив, що ситуація в енергетиці і стратегія здобуття Україною енергонезалежності має бути предметом широкого політичного діалогу, оскільки вони вимагають кроків як із боку виконавчої, так і законодавчої гілок влади.

Також читайте: Гройсман розраховує, що Рада найближчим часом розгляне в другому читанні закон про ринок електроенергії України

Раніше "штаб блокади торгівлі з окупантами" повідомив, що Гройсман під час зустрічі запропонував представникам блокади торгівлі прийняти постанову, яка регулює переміщення вантажів через лінію розмежування відповідно до закону про боротьбу з тероризмом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429002
TUV4SVVYVTVReXN3VEhKUmMwNURNREJNUVdjd1REZFNaMDVETURCTWRsRjJhVGgyTUVwUVVtZE9ReXN3VEc1U1oyUkRPREJNUkZGMlV6aDJNRXhJVVhVNVF5c3dUSEpSYzA1RE1EQk1Ramd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору