EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1200  11

 Україна готова проводити перепідготовку турецьких фахівців у галузі ядерної енергетики та безпеки, - посол Сибіга

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга заявляє, що українські виші готові проводити підготовку турецьких фахівців у галузі ядерної енергетики та безпеки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють "Українські Новини".

"Це дійсно буде корисним і для України, і для Туреччини. Безумовно, Україна може проводити перепідготовку турецьких фахівців в галузі ядерної енергетики та безпеки", - сказав посол.

За його словами, турецьких студентів для навчання готові приймати національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" імені авіаконструктора Ігоря Сікорського, Одеський національний політехнічний університет і Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Крім того, вивчається можливість направлення українських викладачів до Туреччини для читання лекцій турецьким студентам в цій галузі.

Необхідність проведення навчання обумовлена тим, що Туреччина має намір почати будівництво на своїй території 2 атомних електростанцій.

"Зараз для нас головне - підписати двосторонні угоди про співробітництво з університетами, щоб можна було організовувати обмін (студентами) з одного боку, і з іншого - направляти студентів на практику в Україну", - повідомив директор інституту ядерної енергетики університету Анкари Ніязі Меріч.

За його словами, в кінці квітня - початку лютого в Києві заплановано відкриття спільного українсько-японського проекту, на презентацію якого, зокрема, запрошені і турецькі фахівці для безпосереднього знайомства з українськими ВНЗ для проведення подальших переговорів щодо реалізації цього проекту.
Як повідомлялося, Україна і Туреччина виступають за якнайшвидше завершення переговорів щодо укладення угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429082
VEhrNGRrdzVReTh3V21KUmRFNURlakJNTjFKbmRFTXJNRXhNVVhWMFEzZG1Ua2RRTUV4VVVYUmtSMEV3VEROUmMwTkVVWE5rUXpFd1RHWlJkamxETVRCTWNsRnpTSHBTYWpsRE1EQk1XRkpuVGtNNU1FeEJaekJNV0ZGMlpFTXhNRmxFVVhNNVF6RXdXVXhSZFU1RE5qQk1Ramd3VEM5UmRuUkhRakJNTjFGMU0zcFNaMlJIUXpCWlVGRjBUa014TUV3elVtZDBRelJtVGtOcE1GbFFVbWRPUXpFd1dXWlNhRGxETkRCTU0xRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору