EN|RU|UK
 Політика України
  2532  17

 Українське питання в Раді Безпеки ООН ставили усі делегації, - Беца

Делегації багатьох країн укотре засудили російську агресію проти України і незаконну окупацію Криму.

Українське питання під час засідання Ради безпеки ООН було одним із центральних, оскільки російська агресія - це виклик усій системі безпеки Європи і світу, передає Цензор.НЕТ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца.

"Надзвичайно важливим було, насамперед, обговорення ситуації, яка склалася в контексті архітектури безпеки в Європі. Питання російської агресії проти України ставили усі делегації. Надзвичайно сильними були виступи делегації США, ЄС, Литви, Швеції, багатьох інших делегацій, які вкотре засудили незаконну окупацію Криму, які вкотре наголосили на необхідності виконання Росією Мінська і її відповідальність за дії на Донбасі, і вкотре наголосили, що санкції проти Росії мають діяти доти, допоки не буде відновлено ​​територіальну цілісність України. Питання України було одним із центральних, оскільки російська агресія - це не тільки агресія проти нашої держави, це виклик усій системі безпеки Європи і світу", - зазначила вона.


При цьому Беца підкреслила, що заклик міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо реформи Ради безпеки ООН на порядку денному організації не перший рік.

"Останнім часом він активізувався ... Наш міністр закордонних справ Павло Клімкін говорив про необхідність перегляду і застосування міжнародних організацій і дій міжнародних організацій в контексті протидії такій агресії, в контексті реформування Ради безпеки, передовсім, недопущення зловживання правом вето. Є ст. 27 статуту ООН, яка передбачає, що сторони конфлікту мають утриматися під час голосування і не зловживати правом вето. Це ігнорують", - сказала вона.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429087
VEhrdlVXdGtRekV3V1dKUmMwTTRkakJNUkZGek9VZEJNRXhZVW1ka1IxY3dXVGs0TUVvM1VXNTBRMlJtVGtObk1FeEVVWFJPUTNnd1RGaFJkSGxFVVc1MFEyVXdTakU0TUV0RVVYWjBSMEl3V21KU2FuYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору