EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4300  24

 "Укргазвидобування" з минулого тижня вийшло на щодобовий видобуток газу 41 млн куб. м на добу, - Гройсман

Україна значно наростила обсяги видобутку газу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на свій сторінці в Фейсбук повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Ще одна новина щодо того, як Україна справді рухається на шляху до енергонезалежності.
Досі роками видобуток українського газу навмисно знищувався, що з кожним днем посилювало нашу енергетичну залежність. Минулого року ми змінили ситуацію і зробили ставку на збільшення власного видобутку газу з тим, щоб за декілька років взагалі відмовитись від імпортного газу. І уже тепер маємо перші результати. «Укргазвидобування» з минулого тижня вийшло на щодобовий видобуток газу 41 млн куб. м на добу, а це дозволить вийти на заплановану планку видобутку газу у 2017 році у розмірі 15 млрд куб. м. і наростити його обсяг на 0,4 - 0,6 млрд. куб.м".


На думку Гройсмана, це ще один приклад того, що шлях до справжньої енергонезалежності непростий. Враховуючи, наскільки ми були прив'язані до енергоносіїв з Росії в усіх секторах енергетики, нам його не пройти навіть за декілька місяців. Але енергетична незалежність - це одна з ключових складових незалежності України як держави і тому ми послідовно йдемо і будемо йти цим шляхом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429091
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhNNVEzY3dUR1E0TUV4WVVYWmtRekV3V1VSUmN6bERNVEJaVEZGMVRrTTJNRXhDT0RCTFVGRjFkRWRCTUV4UVVYTk9Rek13VEV4UmRVNURNREJNTjFGelpFZEVNRXhNVVhOT1F6a3dURE5TYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору