EN|RU|UK
 Політика України
  2695  22

 Розенко: Система Пенсійного фонду пройшла повну ревізію. Ніяких подвійних виплат або виплат мертвим душам немає

Результати аудитів Пенсійного фонду України засвідчили відсутність подвійних виплат і виплат пенсій "мертвим душам".

Про це в ефірі телеканалу "NewsOne" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"За 2 останні роки було проведено два аудити Пенсійного фонду. Перший - нашою командою самостійно у 2015 році, другий - Міністерством фінансів у 2016 році. Так от аудит Мінфіну підтвердив, що жодних зловживань у Пенсійному фонді немає. Немає ніяких подвійних чи потрійних виплат, немає виплат мертвим душам, немає ніяких мільярдів переплат", - сказав він.

Також читайте: Розенко: Уряд не зробить жодного кроку щодо обмеження прав пенсіонерів

"Ми передали Мінфіну дані про 160 млн транзакцій, з яких вони поставили під сумнів лише 50. Із цих 50, на сьогодні лише 8 фактів потенційних подвійних виплат. Зараз триває остаточна перевірка цих даних. Тобто із 13 млн пенсіонерів лише по 8 особах є сумніви", - зазначив Розенко.

"Сьогодні ми чітко можемо сказати, що ревізію Пенсійного фонду здійснено в повному обсязі. Систему ПФ на сьогодні очищено. Досить лякати людей і розповідати про численні зради", - наголосив віце-прем'єр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": При оформленні пенсії потрібно враховувати весь стаж, а не тільки з 2000 року, - Розенко

"Понад те, ми налагодили оперативну систему обміну інформацією з Мін'юстом, з відділами реєстрації актів цивільного стану. І інформація про смерть людини відразу потрапляє до органів Пенсійного фонду. Ми сьогодні в абсолютно звичайному щоденному режимі проводимо процеси верифікації", - додав Павло Розенко.

"Зараз у нас є всі реєстри застрахованих осіб, є всі реєстри пенсіонерів і є централізована система пенсійного забезпечення", - підкреслив він.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n429116
VEhrdlVXOU9ReXN3VEdaUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXd2VVhSa1F6a3dXVWhTYkhSRE5UQk1NMUZ6UTBSU1owNURNVEJaVkZGMmRFZEJNRXg2VVhOSWVsRjJPVU14TUV3elVtZGtSMWN3V1RrNE1Fb3ZVWFJrUXprd1dVaFNiSFJETlRCTU0xRjFUa00xU1U1SFJUQk1OMUYyWkVNdw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору