EN|RU|UK
 Політика України
  4506  27

 "Упевнений, що буде кейс у Гаазі, в кримінальному суді, проти Путіна і його оточення", - міністр юстиції Петренко

Міністр юстиції України Павло Петренко припускає, що в Міжнародному кримінальному суді буде окремо розглядатися справа про причетність президента РФ Володимира Путіна до військових злочинів на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив в інтерв'ю LIGA.net.

"Упевнений, що буде кейс у Гаазі, в кримінальному суді. У мене в цьому немає сумнівів. Проти посадових осіб вищого керівництва Російської Федерації - проти Путіна і його оточення", - сказав глава Мін'юсту.

"Доказів достатньо багато, які можна розглядати саме в контексті військових злочинів. Але практика цього суду полягає в тому, що він починає моніторити такого роду конфлікти, а до розгляду справ по суті приступає тільки після того, як завершиться конфлікт. Тобто повинна закінчитися хоча б гаряча фаза війни, як це було в Грузії", - пояснив Петренко.

Нагадаємо, 15 листопада 2016 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі прирівняв окупацію Криму до міжнародного збройного конфлікту. Наступного дня президент РФ Володимир Путін підписав розпорядження про намір Росії не ставати учасником Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору