EN|RU|UK
 Політика України
  4297  56

 Росія веде проти України масштабну кіберрозвідку з метою дискредитації певних політиків, - Сюмар

Проти України ведеться масштабна кіберрозвідка, очевидно з боку Російської Федерації, з метою дискредитації певних політиків і окремих політичних сил.

Про це заявила Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар у середу в парламенті, відповідаючи на запитання журналістів, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі НФ.

"Те, що кіберрозвідка ведеться, - це однозначно, те, що будь-які акаунти можуть сьогодні відкриватися й інформація звідти буде братися для дискредитації, власне кажучи, і політиків, і окремих політичних сил - це однозначно, і нічого нового в цьому немає. У нас фактично війна з Росією, яка має всі технології, щоб зламати акаунти Білого дому. Чому ми дивуємося, що наші системи в цьому є якимись безпечними? Це ілюзія безпеки", - підкреслила вона.

При цьому народний депутат зазначила, що "Росія є досить потужною державою для того, щоб серйозно вкластися в ці розробки". Тому українській владі варто уважніше поставитися до цієї теми.

Так, за словами Вікторії Сюмар, оскільки до війни Україна і Росія були досить пов'язані у багатьох питаннях, в тому числі наші системи значною мірою працювали або досі працюють на російському програмному забезпеченні, то сьогодні необхідно провести "досить жорстку заміну (російського софта . - Ред.), а також кооперуватися в сфері кібербезпеки з більш сильними країнами, такими як США і країни ЄС.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429144
VEhrdlVXOWtSMDh3VEhwUmMwNUhRVXg1TDFGMWRFZFhNRXhJVVhSa1IwRXdUR1pSZFRsREt6QlpabEYxVGtNNVprNUROakJhWWxGelpFTXhNRmxFVVhOa1F6RXdUR1pSZGpsRE1UQk1jbEZ6UVQwOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору