EN|RU|UK
 Політика України
  20999  196
Матеріали за темою:

 Основні вимоги Майдану на сьогодні виконані, - Турчинов

Через три роки після Революції Гідності в Україні можна сказати про те, що головні вимоги учасників Майдану на сьогодні виконані.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

За його словами, одним із головних завдань, які ставила перед собою Революція Гідності, було не допустити затягування України в Російську імперію.

"Це було питання існування України як демократичної, незалежної держави. Так, через кров, так, через жорстокі випробування, через військові дії, але ми відстояли свою незалежність. Ми вирвали країну з липких щупалець імперського спрута, і немає шляху назад: мости спалені. Тому ми виконали головну вимогу Майдану", - зазначив Турчинов.

Основні вимоги учасників Революції Гідності на сьогодні також виконані, незважаючи на велику кількість помилок і невирішених проблем, вважає секретар РНБО.

"Зі сцени я завжди зачитував і ставив на голосування Народного віче резолюції Майдану. Нагадаю їх основні вимоги: відставка силовиків, що переступили закон, відставка президента Януковича і уряду Азарова, відновлення незаконно скасованої демократичної Конституції 2004 року, проведення дострокових президентських і парламентських виборів, підписання Договору про асоціацію з ЄС. Всі ці вимоги були виконані", - зазначає Турчинов.

Більш складне питання, за його словами, побудова європейської демократичної держави. "Цього не було в резолюціях, але всі, хто стояв на Майдані, розуміли, що саме для цього нам потрібна європейська інтеграція. Не все виходить так, як цього хотілося. Тут війна вносить дуже серйозні корективи. Але, з іншого боку, і Європа вже інша. І світ, в цілому, в глобальному вихорі змін дуже швидко і хаотично змінюється. При цьому, будемо чесні, - не в найкращу сторону. Тому, роблячи висновки, треба враховувати всі ці масштабні складні й динамічні процеси. Але з мого боку було б нечесно сказати: ми зробили все, що могли. Номінально, зроблено чимало, але у нас величезна кількість невирішених проблем і дуже багато помилок. Напевно, можна було зробити набагато більше, але, на жаль, суб'єктивний фактор ніхто не скасовував ...", - заявив Турчинов.

Повний текст інтерв'ю з Олександром Турчиновим читайте ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n429150
TUZsRVVYUmtRM2t3VERkUmRUbEhUekJaWWxKc2RFZFFTVTVEZVVsT1IwUXdUSEpTWjA1RGR6QmFabEYyWkVkWFRIa3ZVVzkwUjBRd1dVUlNhRGxETkRCTU0xRjJkRU41VEhrdlVtZE9RekV3VEV4UmRuUkROekJaTjFKb2RFZFhNRms1T0RCTVRGRjFUa000TUV3M1VYTTVRM2RtVGtNNE1FeEVVWFZrUXpBd1RFUlJkbEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору