EN|RU|UK
 Політика України
  4942  40

 Українці повинні навчитися в іспанців не підживлювати теми сепаратизму, - посол Оттоне

Громадяни України повинні навчитися не підживлювати теми сепаратизму громадськими дискусіями.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив посол Королівства Іспанія в Україні Херардо Бугайо Оттоне в інтерв'ю "Укрінформу".

"Ні в Іспанії, ні в Україні немає імпульсу сепаратизму, який виходив би з народу. Це інтереси окремих груп або окремих людей, які зацікавлені в представленні цього феномена як сепаратизму, і вони його підживлюють і методами пропаганди, й інформаційно", - сказав він .

"Але так само, як колись було в Іспанії, відбулося і в Україні: ми потрапляємо в цю пастку, тому що підгодовуємо цю тему, дискутуючи про сепаратизм. І виходить так, що інтереси цих людей "роздуваються" до великої проблеми, а в результаті створюється враження, ніби якісь сепаратистські настрої дійсно існують", - пояснив дипломат.

"Згадаймо, що було в Іспанії кілька десятиліть тому: в Країні Басків терористична організація ЕТА мало не щотижня здійснювала вбивства з політичних мотивів, і зовні здавалося, що є якийсь імпульс до сепаратизму. Але подивіться, яка ситуація зараз: останні опитування показали , що всього 25 відсотків жителів Країни Басків думають про відокремлення, а 75 відсотків проти цього", - підкреслив Оттоне.

"Тому українці повинні навчитися в іспанців не підживлювати цю тему. В українській Конституції, так само, як у конституціях розвинених демократичних держав, не передбачена можливість відділення їх частин. Єдиний такий варіант згадувався в документах ООН щодо країн, які виходили з-під колоніальної залежно від держав-колонізаторів", - заявив він.

"Тому коли якісь групи, виходячи з власних інтересів, створюють ось такі проблеми, ми не повинні на це орієнтуватися, бо це не є волевиявленням всього народу і насправді проблеми сепаратизму як такої не існує", - підкреслив посол.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n429199
VEhrNGRrdzVSMEl3VEZoUmRqbERkekJaUkZGelRrZERNRXhxVVhRNVF6aG1Ua01yTUV4SVVYTTVReXN3VEV4UmRuUkhRVEJNV0ZGMlpFTTVNRms1T0RCTUwxRjJkRWRDTUV3M1VYVXplbEZvZEVkQ01Fd3ZVWE5PUXprd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору